Head V-Shape V-8 Lyt Tech model 2021
z wiązaniami Head PRD 12 Grip Walk

V-Shape V8 2020 uwalnia swój pełny potencjał dopiero na przygotowanych trasach: wyjątkowo lekka, ale stabilna konstrukcja zapewnia płynność jazdy. Czujesz, że masz pod sobą narty stworzone do zabawy. Wykonuj ostre skręty, aby przekonać się jak szybko reagują Twoje narty. Dzięki temu z każdym skrętem będziesz narciarzem coraz lepszym technicznie.

V-Shape V8 stanie się ulubionym modelem do łatwych skrętów na przygotowanej trasie. Idealne narty do jazdy na krawędziach dla doświadczonych narciarzy

Opis techniczny:

LYT Tech Construction

ERA 3.0

Graphene

Carbon Sandwich Cap Construction

KARUBA Light Weight Wood Core

Structured UHM C Base

Allride Rocker

V-SHAPE z technologią LYT TECH

Kiedy budujesz produkty przy użyciu najlżejszego, najsilniejszego materiału, kiedy ciągle zmieniasz i łamiesz konwencje, kiedy usuwasz zbędną wagę i wszelkie zawiłości.

Kiedy tworzysz coś co zwraca uwagę, coś niepowtarzalnego, coś zredukowanego do najczystszej postaci.

Kiedy po połączeniu wszystkiego w całość nic już nie stoi pomiędzy narciarzem, a porywającymi zjazdami.

Narty z wiązaniami HEAD PRD 12 GW skala 3-12 DIN, montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Tworząc serię nart z super lekkim rdzeniem drewnianym Karuba i wzmocnionych Graphenem na całej długości narty, byliśmy w stanie zwiększyć jej moc i wytrzymałość, jednocześnie czyniąc ją niewiarygodnie lekką. Unikalna dystrybucja wagi sprawiła, że dziób i piętka narty są grubsze, a część środkowa cieńsza.

Dodatkowo wyposażyliśmy je w technologię ERA 3.0 czyli:

Rocker

progresywny promień

włókna Inteligence w przedniej części narty.

V-Shape LYT zapewnia bez wysiłkową kontrolę, lepsze sterowanie i inicjację skrętu. Doskonałe trzymanie na śniegu, większa stabilność i tłumienie wibracji. Innymi słowy – Twój dzień na nartach będzie wypełniony uśmiechem.

Taliowanie :130-75-112mm   R- 13,2 dla 170cm

Narty w praktycznie w super  stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne ślady użytkowania -  drobne pojedyncze ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania. W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Head V-Shape V8 LYT 2021

  • Kod produktu: Narty Head V-Shape V8 LYT 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.499,00 zł
  • 1.399,00 zł


Dostępne opcje