Narty Head WorldCup  Rebels  i.SLR model 2020
 z wiązaniami Head PR 11

Narty HEAD WC REBELS i.SLR   to niebywale zwinne i dynamiczne slalomki. Są łatwe w prowadzeniu, gładko rzeźbiąca śnieg, przecinająca nawet zmrożone muldy. Konstrukcyjnie zbliżone do zawodniczych nart WC Rebels iSL. Narty i.SLR AB zbudowano na podstawie wcześniejszego modelu i.Race i jest to bardzo solidna i jednocześnie niskobudżetowa narta slalomowa. Doskonała alternatywa dla droższych modeli z grupy Rebels. W tym roku wiązania w nartach są kompatybilne z systemem Grip Walk ułatwiającym chodzenie i zwiększającym bezpieczeństwo.

Model WC REBELS i.SLR to szybkie, slalomowe narty do precyzyjnych skrętów każdego dnia dla średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Promień skrętu 11,5 m z łatwością wycina krótkie i ostre łuki wymagając przy tym od narciarza dwa razy mniej wysiłku niż zawodnicza narta slalomowa. Prawdziwa konstrukcja Camber, ślizg UHM C ze strukturą Race oraz reaktywna konstrukcja Worldcup Sandwich daje moc i piorunującą prędkość tym szybkim i wściekłym nartom.

Narty z wiązaniami HEAD PR 11 skala 3-11 DIN, montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

World Cup Rebels i. SLR to Twój bilet wstępu do społeczności narciarzy race. Wiązania oraz płyta są mniej agresywne niż w nartach i.SL, co znacznie ułatwia prowadzenie. Narty są też bardziej zwrotne i wybaczają wiele błędów, więc jako zaawansowany narciarz możesz w pełni wykorzystać krótki promień skrętu i zademonstrować swoje umiejętności na całej długości stoku. Narty race dające wiele radości na przygotowanym stoku, które jednocześnie nie zamęczą Cię przy całodziennym oddawaniu się białemu szaleństwu.

Opis techniczny:

Technologia Intelligence • Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap • Ślizg UHM C, struktura Race • Rebel

Camber • Allride Base

TEREN: Przygotowana trasa

GRUPA DOCELOWA: zaawansowani narciarze

PROMIEŃ: 11,5m dla  165cm

TALIOWANIE: 122 / 66 / 107mm

Narty w praktycznie  super stanie technicznym  i wizualnym. Drobne ślady użytkowania -  Nieliczne zarysowania na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - grubość krawędzi - 1,8 - 1,9mm grubości, a więc minimalne zużycie techniczne. Ślizgi również w super  stanie  pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 8,0-8,5 !!

Narty Head Rebels i.Slr 2020

  • Kod produktu: Narty Head Rebels i.Slr 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.400,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje