Narty  freeridowe  Head Kore 93 W model 2020
z wiązaniami Tyrolia Attack 11


Narty HEAD Kore 93  to topowe deski freeride'owe, do jazdy poza trasami. Na stoku natomiast "zjedzą" każdą nierówność. Jeśli na nartach lubisz mieć uczucie że płyniesz a nie jedziesz a ponadto lubisz jazdę poza utartymi szlakami to Kore 93 są dla Ciebie!

Head Kore 93 W  to łatwe w prowadzeniu narty dla doświadczonych oraz  zaawansowanych narciarzy. Bez problemu radzą sobie poza trasą, więc doskonale nadają się na pierwsze kroki w świecie freeride’u. To uniwersalny model odznaczający się dynamiką i niestwarzający kłopotów. Dzięki temu możesz oszczędzać siły, aby dłużej cieszyć się przygodą w świeżym puchu. Świetnie nadaje się też do skitouringu: te lekkie narty łatwo możesz wnieść na górę a następnie zjechać. Również na przygotowanych trasach Kore 93 sprawi, że zabłyśniesz i poczujesz się jak w domu.

Model Kore 93 otworzy przed Tobą drzwi do nowego świata freeride’owych przygód. Te narty powstały z myślą o świetnej zabawie na trasie lub poza nią, a ich niska masa sprawi, że nie będą uciążliwe podczas żadnej narciarskiej wędrówki.

Narty z wiązaniami TYROLIA  ATTACK 11,0 skala 4-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :127-89-110mm   R-14,0m dla 162cm

Opis techniczny:

Graphene - Najmocniejszy i zarazem najlżejszy materiał znany ludzkości. Wykorzystaliśmy go przy budowie dziobu i piętki narty KORE, czyniąc ją lżejszą i zwiększając jej elastyczność w puchu.

Konstrukcja GKC (GRAPHENE-KOROYD-CARBON) Superlight Sandwich Cap - Zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów, konstrukcja GKC Superlight Sandwich wykorzystuje Graphene, Koroyd i Carbon, dzięki czemu dostarcza najlżejsze na świecie narty, bez utraty najwyższych osiągów. To najnowocześniejsza konstrukcja w nartach do jazdy poza trasami.

Rdzeń drewniany KARUBA - Rdzeń nadający narcie osobowości i charakteru. To idealny stosunek gęstości do wagi.

Technologia Topless - Konstrukcja w technologii Topless pozwoliła na stworzenie najlżejszych nart w tej kategorii. Unikalny splot warstw włókna węglowego zapewnia sztywność poprzeczną, gwarantując wyjątkową reaktywność nart i pewne trzymanie na krawędzi.

Ślizg UHM C - Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg, który będzie służył przez lata.

Tip and Tailrocker umożliwia wypady poza trasę, utrzymując nartę ponad powierzchnią puchu. Lekko podniesiony dziób narty ułatwia inicjowanie skrętu przy małych prędkościach, co szczególnie pomaga w nauce jazdy początkującym. Tradycyjny profil narty w strefie wiązania, pozwala na dynamiczną jazdę przy pewnym trzymaniu krawędzi. TailRocker umożliwia jazdę do tył oraz wykonywanie obrotu 360 stopni.

Narty w plus dobrym stanie technicznym  i wizualnym.

Normalne ślady użytkowania -  drobne rysy i zacięcia na szacie graficznej nart i wiązań.

Krawędzie grube i równe - 1,8-1,9mm grubości a więc minimalne zużycie.

Ślizgi również w bardzo dobrym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 8-8,5 !!

Na narty  używane udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Narty Head Kore 93 W 2020

  • Kod produktu: Narty Head Kore 93 W 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.500,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje