Narty Head WC  Rebels  e.XSR model 2023
z wiązaniem Head PR 11 GW


Worldcup Rebels e.XSR to łatwy w ujarzmieniu model dla narciarzy o sportowych ambicjach. Inspirowane sprzętem racingowym i wyposażone w drewniany rdzeń z jedną warstwą metalu, narty oferują wysokie osiągi i skuteczność podczas jazdy na trasie oraz łatwość użytkowania. Sportowe taliowanie oraz szerokość 72 mm przekładają się na precyzję i doskonałe trzymanie krawędzi zarówno w krótkim, jak i w długim skręcie. Przednią część nart wyposażono w opracowaną przez HEAD innowacyjną technologię EMC, która ogranicza wibracje i podnosi stabilność podczas szybkiej jazdy. Całość dopełnia racingowe wzornictwo warstwy zewnętrznej, które odzwierciedla charakter uznanej linii Rebel

Model E.XSR to "łatwiejsza" alternatywa do wyższych modeli grupy (RACE SL). Ze względu na swoją konstrukcję z rdzeniem drewnianym SANDWICH CAP są delikatnie mniej sztywne i w większym stopniu wybaczające błędy podczas jazdy.

REBELSY  dedykowany do jazdy na przygotowanych trasach narciarskich dla zaawansowanych bądź średnio zaawansowanych narciarzy podnoszących swoje umiejętności.

Największym atutem modelu REBELS E.XSR to doskonałe trzymanie na krawędziach oraz niesamowita stabilność. Narty prowadzą się jak po szynach i nic nie jest w stanie wytrącić ich z zadanego toru jazdy

Technologie HEAD WORLDCUP REBELS E-XLR:

EMC F: HEAD EMC F (Energy Management Circuit) posiada ceramiczną płytkę piezo wbudowaną w przód narty. Tutaj energia kinetyczna jest zamieniana na energię elektroniczną, która z kolei jest wykorzystywana do pochłaniania negatywnych wibracji. Oznacza to, że narty biegają płynniej i pozwalają na jazdę na wyższym poziomie przez cały dzień.

Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap: Zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów znanych ludzkości. Konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap to idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.

Rdzeń drewniany

Ślizg UHM C, struktura Race

Rebel Camber

Narty z wiązaniami  HEAD PR 11 GW, w skali 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 125-72-109mm  R-11,7m dla 163cm

Narty  praktycznie w DOBRYM  stanie technicznym, ślady normalnego użytkowania - drobne eksploatacyjne rysy i zacięcia  na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube - 1,7-1,8mm grubość krawędzi - a więc ok. 5-10% realnego zużycia . Nowe mają ok. 2mm. Ślizgi w bardzo dobrym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień, pojedyncze rysy nie wymagają serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 7,0-7,5 !!

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  2299ZŁ

TERAZ W CENIE 899ZŁNarty Head Rebels e.XSR 2023

  • Kod produktu: Narty Head Rebels e.XSR 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.300,00 zł
  • 899,00 zł


Dostępne opcje