Narty Head  Supershape  e-Orginal
model  2023/24
z wiązaniami Head Protector PR 13 GWNarty HEAD Supershape E-Original + wiązania PROTECTOR PR 13 GW 2024 to doskonale zestrojone narzędzia do jazdy na trasie, skierowane do doświadczonych miłośników carvingu oraz dynamicznych skrętów slalomowych. Narty te zostały wyposażone w nowatorską technologię EMC, opracowaną przez firmę HEAD, która efektywnie tłumi negatywne drgania, wpływając jednocześnie na zwiększenie stabilności i płynności jazdy.


Zapewniając optymalne rozłożenie masy, co prowadzi do doskonałego balansu oraz precyzyjnej kontroli, technologia HEAD Graphene stanowi kolejny atut tych nart. Model e-Original nawiązuje zarówno do charakterystyki, jak i cech pierwowzoru w postaci pierwszego modelu Supershape, stworzonego przez markę HEAD. Ten wariant reprezentuje wyjątkową jakość oraz wszystkie zalety, za jakie ceniona jest ta popularna linia produktów - jednej z najbardziej udanych w portfolio.

Technologie:

EMC

ERA 3.0 S

Konstrukcja Graphene Worldcup Sandwich Cap

Rdzeń drewniany

Ślizg UHM-C, struktura Race RD

Speed Rocker

Plate: Superflex PR Base high

Waga bez wiązania: 2148 g  Długość: 170 cm

ERA 3.0 S - Narty z technologią ERA 3.0 S to połączenie carvingu all mountain, technologii zawodniczych oraz nowego poziomu w mechanice skrętu i możliwości narciarskich, które zrobi wrażenie na narciarzu na każdym poziomie zaawansowania.

GRAPHENE - GRAPHENE to najcieńszy i najlżeszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał - twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach - Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.

EMC - EMC, czyli Energy Management Circuit umieszczony jest z przodu i tyłu nart. Płyta piezoelektryczna umieszczona w narcie przekształca energię kinetyczną w energię elektryczną, która następnie stabilizuje narty poprzez redukcję negatywnych wibracji. Mniejsze wibracje to bardziej stabilne narty oraz lepsze trzymanie śniegu.


Taliowanie : 129-66-107mm    R-12,1 m  dla 170cm


WIĄZANIA W ZESTAWIE: HEAD PROTECTOR PR 13 GW Matt White - Protector PR 13 to całkowicie nowe wiązania oparte na technologii Full Heel Release (FHR). Oferują niespotykany wcześniej poziom bezpieczeństwa.

3-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Protector PR 13 to wiązania oparte na innowacyjnej technologii Full Heel Release (FHR). Oferują maksymalną ochronę w razie upadku do tyłu lub do przodu ze skręceniem ciała przy niższych wartościach wypięcia. Inteligentny mechanizm wypięcia w zakresie 180°, zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej zapobiega przeciążeniu kolan i gwarantuje bezpieczniejszą jazdę skutkującą wyraźnym ograniczeniem liczby kontuzji kolan i ich poważnych konsekwencji. Wiązania oparto na technologii PowerRail, dzięki czemu są kompatybilne ze wszystkimi nartami z zamontowaną fabrycznie szyną PowerRail. Zestaw funkcjonalnych rozwiązań dopełnia kompatybilność z technologią GripWalk, wiązania są dopasowane zarówno do butów o podeszwach alpejskich, jak i o podeszwach GripWalk.

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego

Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5-9,8 !!


Na narty potestowe  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  3399ZŁNarty Head Supershape e-Orginal 2024

  • Kod produktu: Narty Head Supershape e-Orginal 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.399,00 zł
  • 2.199,00 zł


Dostępne opcje