Head World Cup Rebels e-SLR
model 2023 z wiązaniami Head PR 11 GW


Worldcup Rebels e.SLR 2023 jest to jeden z podstawowych modeli nart slalomowych,w praktyce jakby "druga slalomka" nieco łatwiejsza i mniej wymagająca niz model flagowy e.SL Idealne narty kiedy chcemy zacząć przygodę z nartami z grupy race. Łatwa dynamiczna narta która wyróżnia reaktywność i płynność jazdy.


Narty Worldcup Rebels e.SLR to gwarancja skuteczności podczas jazdy krótszymi i średnimi  skrętami. Model wyróżnia DNA linii Rebels, pełen drewniany rdzeń wzmocniony metalem oraz konstrukcja Worldcup Sandwich. Sportowe taliowanie oraz szerokość 66 mm przekładają się na promień 11,2 m oferujący uniwersalność podczas jazdy po przygotowanych trasach. Model wyposażono w opracowaną przez HEAD innowacyjną technologię EMC, która ogranicza wibracje i podnosi stabilność oraz oraz lekki system szynowych wiązań w technologii PowerRail.  Narty Rebels e.SLR to przyjazny model dla dynamicznych narciarzy o sportowych ambicjach.


HEAD WC REBELS e.SLR 2023/163/ - JAK NOWE

Technologie HEAD WORLDCUP REBELS E-SLR:


EMC F: HEAD EMC F (Energy Management Circuit) posiada ceramiczną płytkę piezo wbudowaną w przód narty. Tutaj energia kinetyczna jest zamieniana na energię elektroniczną, która z kolei jest wykorzystywana do pochłaniania negatywnych wibracji. Oznacza to, że narty biegają płynniej i pozwalają na jazdę na wyższym poziomie przez cały dzień.

Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap: Zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów znanych ludzkości. Konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap to idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.

Rdzeń drewniany

Ślizg UHM C, struktura Race

Rebel Camber

Narty z wiązaniami  HEAD PR 11 GW, w skali 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 123-66-107mm  R-11,2m dla 163cm

HEAD WC REBELS e.SLR 2023/163/ - JAK NOWE Kod producenta REBELS e.SLR 163CM

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE. Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Pojedyncza rysa na ślizgu nie wymaga serwisowania Białe smugi na ślizgach w dziobach nart  to pozostałość smaru.

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !! Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA KATALOGOWA NOWYCH NART W SEZONIE  2700ZŁNarty Head WC Rebels e-SLR 2023

  • Kod produktu: Narty Head WC Rebels e-SLR 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.700,00 zł
  • 1.799,00 zł


Dostępne opcje