Narty Nordica Dobermann Slr Rb Fdt
model 2023 z wiązaniami Marker X-Cell 14 Fdt Gw


Zawodnicze narty zjazdowe do slalomu specjalnego . Dobermann SLR RB FDT to twarde narty dla wydajnych narciarzy przeznaczone na przygotowane stoki do szybkiej jazdy krótszymi i średnimi  skrętami.

Narty zbudowane w oparciu o trzy lata badań i testów na śniegu są bardziej płynne w łuku, gładsze i szybsze dzięki wielu nowym technologiom.

Posiadają nową płytkę power recoil, która pozwala nartom naturalnie się zginać, zapewniając w ten sposób żywszą jazdę.

Wszystkie narty w linii są wzorowane na naszych nartach wyścigowych world cup, ale linia dobermann została zbudowana, aby dominować w rekreacyjnych ligach wyścigowych z poziomem doskonałości, której nie może pokonać żadna inna narta.

Jeśli jesteś byłym zawodnikiem, instruktorem lub po prostu ambitnym narciarzem, który lubi krótkie  skręty to Dobermann SLR RB będzie idealnym wyborem. SLR RB to odwzorowanie narty z pucharu świata ale o nieco łagodniejszym charakterze z wąska talia 69 mm, dzięki czemu narta jest niezwykle dynamiczna i szybka w przejściu ze skrętu w skręt.

Całość połączona z płytą Power Recoil i wiązaniem Marker X-CELL  pozwala nartom naturalnie się zginać w skręcie, aby uzyskać jeszcze płynniejszą i żwawą jazdę.

Narty z wiązaniami Marker X-Cell 14 FDT , skala 5-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

NORDICA DOBERMANN SLR RB FDT 2023/155 / IDEALNE

Konstrukcja:

Energy 2 Titanium Race Bridge - Konstrukcja rodem z Pucharu Świata. Pełny rdzeń drewniany z dwoma warstwami titanalu. Udoskonalony Carbon Race Bridge na wysokości dziobów i piętek. Ścianki boczne wykonane z fenolu dodają precyzji i zwiększają stabilność w lodowych warunkach. Dzięki karbonowej warstwie GR 400 cała konstrukcja jest lzejsza.

Płyta:

FDT Recoil Power Plate  Pro - Zupełnie nowa płyta, która w pełni wykorzystuje potencjał nart. Inspirowana jest najlepszą płytą z Pucharu Świata - Marker Piston. Pozwala pracować nartom na całej długości dodając mocy i przyjemności z jazdy.

Opis techniczny:

Taliowanie : 119-69-103mm  R-11,5m dla 155cm

Plate: FDT Recoil Power Pro

Construction: ENERGY 2 TI CARBON RACE BRIDGE

Rocker: FULL CAMBER

Core / Materials: PERFORMANCE WOOD + METAL + SIDEWALL + CARBON

Factory Base Bevel: 1°

Factory Side Bevel: 2°

NORDICA DOBERMANN SLR RB FDT 2023/155 / IDEALNE Marka Nordica

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. W skali do 10 - narty oceniam na 9,5-9,8 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI
Narty Nordica SLR RB FDT 2023

  • Kod produktu: Narty Nordica SLR RB FDT 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.500,00 zł
  • 2.399,00 zł


Dostępne opcje