Nordica Dobermann  Spitfire 72 RB 
model 2023
wiązanie Marker X-Cell 12.0 GW


Spitfire 72 RB to najbardziej wydajny model nart carvingowy w kolekcji, stworzony dla zaawansowanych i doświadczonych narciarzy, którzy uwielbiają szybkość i pewność w każdym skręcie.

Zbudowany podobnie jak narty race, rdzeń drewniany, wzmocniony dwoma warstwami metalu /Titanalu/, zapewnia płynną jazdę i doskonałą odbicie w każdym skręcie.

Ponadwymiarowy kształt dziobów SPITFIRE RB jak w nartach SL umożliwiają szybką i łatwą inicjację skrętu, a talia i piętki jak w nartach GS umożliwiają płynne i mocne przejścia od długich do krótkich skrętów. Carbonowy dziób i piętka sprawiają, że narty są lekkie, a jednocześnie zwiększają stabilność w skręcie. Aby połączyć wszystko razem, nowa płytka Power Recoil zapewnia niezwykle płynny flex, zwiększając jednocześnie moc i stabilność.

Jeśli szukasz wszechstronnych nart carvingowych, które są zabawne i łatwe w skręcaniu, Spitfire RB 72 jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Konstrukcja:

Energy 2 Titanium Race Bridge - Konstrukcja rodem z Pucharu Świata. Pełny rdzeń drewniany z dwoma warstwami titanalu. Udoskonalony Carbon Race Bridge na wysokości dziobów i piętek. Ścianki boczne wykonane z fenolu dodają precyzji i zwiększają stabilność w lodowych warunkach. Dzięki karbonowej warstwie GR 400 cała konstrukcja jest lzejsza.

Płyta:

FDT Recoil Race Plate Pro - Zupełnie nowa płyta, która w pełni wykorzystuje potencjał nart. Inspirowana jest najlepszą płytą z Pucharu Świata - Marker Piston. Pozwala pracować nartom na całej długości dodając mocy i przyjemności z jazdy.

Narty z wiązaniami Marker X-CELL 12 GW, w skali 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Opis techniczny:

Taliowanie : 122-72-102mm  R-15m dla 168cm

Płyta: FDT Recoil Power

Konstrukcja: ENERGY TI

Din: 4 - 12 TC

Rocker: FULL CAMBER

Rdzeń / Materiały: Performance Wood + ściana boczna

NORDICA DOBERMANN SPITFIRE RB 72 2023/168/ IDEALNE Model DOBERMANN SPITFIRE RB 72

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE.

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5-9,8 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJINarty Nordica Dobermann Spitfire 72 RB 2023

  • Kod produktu: Narty Nordica Dobermann Spitfire 72 RB 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.999,00 zł
  • 2.199,00 zł


Dostępne opcje