Freeridowe SKY 7 HD
z wiązaniami Look NX 12 Konect


Nowa narta ROSSIGNOL SKY 7 HD to model freeride, do szybkiej jazdy w głębszym śniegu dla riderów na poziomie eksperckim i zaawansowanym. "98 mm pod butem", zaopatrzona w nowatorską konstrukcję CARBON ALLOY MATRIX, czyli siatkę włókna węglowego z basaltem.

Taka budowa to większa dynamika, wytrzymałość, szybkość. Cześć dziobowa została odciążona, aby zmniejszyć bezwładność dzięki AIR TIP. Rocker obejmuje 50 % długości narty rozłożony jest proporcjonalnie z przodu i z tylu. drewniany lekki rdzeń z drewna PAULOWNIA.

Dzięki wymienionym rozwiązaniom otrzymujemy model szybki, stabilny, chętny do inicjowania skrętu poza trasą, w głębokim śniegu. przeznaczenia: 70 % puch, 30 % allmountain.

Taliowanie :127-97-117mm R- 16m dla 172cm

Narty z wiązaniami LOOK NX 12 KONECT GW, skala 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  3000ZŁ

Narty praktycznie w dobrym stanie technicznym  i wizualnym. Więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila. Normalne ślady użytkowania -  drobne eksploatacyjne zarysowania na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - niewielkie zużycie na poziomie 10%-15%

Ślizgi również w super stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania

Narty Rossignol SKY 7 HD

  • Kod produktu: Narty Rossignol SKY 7 HD
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.000,00 zł
  • 799,00 zł


Dostępne opcje