Volkl Blaze 94 model 2021
z wiązaniami Marker Griffon 13


Uniwersalna narta do jazdy w miękkim śniegu na trasie oraz poza nią.

Bardzo lekkie narty – ok. 1,5 kg – do jazdy w miękkim śniegu na trasie i poza nią. Wytrzymała konstrukcja z wielowarstwowym drewnianym rdzeniem sprawia, że narty są wystarczająco mocne, cechują się sprężystością i pozwalają na dynamiczną jazdę.

Geometria 3DRadius i profil Tip&Tail Rocker zwiększają wszechstronność – narty adaptują się do terenu i stylu jazdy. Są łatwe w prowadzeniu i manewrowaniu, rewelacyjnie tłumią drgania, cechują się brakiem ograniczenia promienia i łagodnym wyjściem ze skrętu.

Wstawki na dziobach i tyłach nart z TPU, czyli termoplastycznego poliuretanu, działają jak amortyzator - niwelują drania nart. TPU to specjalne tworzywo o podobnych właściwościach do elastycznej gumy. TPU jest giętkie i elastyczne, nie zmienia właściwości po wpływem niskich temperatur, a także podczas wpływu innych warunków atmosferycznych. 3mm warstwa titanalu pod wiązaniem sprawia, że narty reagują szybko i dynamicznie na impuls skrętu.

Tradycyjny camber po stopą i w tyłach nart zapewnia doskonałą kontrolę oraz stabilność w prowadzeniu. Natomiast delikatnie podniesiony dziób narty ułatwia skręty, nawet przy małych prędkościach.

Najważniejsze cechy:

rocker: Tip & Tail Rocker

rdzeń: Hybrid Multilayer Woodcore, Poplar/Beech

ślizg: P-Tex 2100

poziom narciarza: zaawansowany, profesjonalny

Najważniejsze technologie:

3 Radius Sidecut - trzy promienie w jednej narcie dla maksymalnej wszechstronności i stabilności przy dużej prędkości

Full Sidewall - bezpośredni i silny przekaz mocy z pełnej długości sidewalla.

Titanal Binding Platform - 3mm warstwa titanalu pod wiązaniem dla wzmocnienia retencji montażu wiązań

Suspension Tips & Tails - wstawki na dziobach i tyłach nart z TPU, czyli termoplastycznego poliuretanu

Narty z wiązaniami MARKER GRIFFON 13, skala 4-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :134-94-116mm, 3D RADIUS  R- 38-17-31  dla 179cm

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  3700ZŁ

Narty praktycznie w super stanie technicznym  i wizualnym. Więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila. Niewielkie ślady użytkowania -  drobne pojedyncze zarysowania na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - niewielkie zużycie na poziomie 5%-10%, a więc mają około 1,8 mm grubości. Ślizgi również w super dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień idealnie przygotowane do sezonu.

W skali do 10 zestaw oceniam na 8,5

Narty Volkl Blaze 94 2021

  • Kod produktu: Narty Volkl Blaze 94 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.700,00 zł
  • 1.499,00 zł


Dostępne opcje