Narty  Volkl Deacon 80 model 2019/20
z wiązaniami Marker Lowride XL 13,0 FR Grip Walk

Nowa geometria, która przypadnie do gustu każdemu! Moc i stabilność w każdej prędkości zapewnia zintegrowana rama Glass Frame. Nowe wiązanie LowRide XL to szybkie i dynamiczne przeniesienie energii. Wiązania montowane są bezpośrednio do nart za pomocą szyn montażowych, wydrążonych w samym rdzeniu narty. W nartach Deacon 80 zastosowano najbardziej uniwersalną konstrukcję nart, która przystosowuje się do podłoża oraz stylu jazdy narciarza: profil XTD Tip&Tail Rocker. Lepsze trzymanie krawędzi oraz zapewnienie sprężystości nart gwarantuje konstrukcja 3D.Ridge wzmocniona stalą i połączona z 3D.Glass.

Najważniejszą zmianą jest jednak zastosowanie nowej technologii potrójnego promienia skrętu - 3D Radius.

- krótki promień skrętu w centralnej części nart pozwala na szybkie i ciasne skręty nawet przy małej prędkości.

- długi promień skrętu gwarantuje stabilność w szybkiej jeździe.

- średni promień skrętu tyłów nart ułatwia i przyspiesza wyjście ze skrętu.

Volkl Deacon 80 to niezastąpiony sprzęt w trudnych warunkach na stoku. Jeśli szukasz nart na każde warunki - to właśnie je znalazłeś!

Technologie:

3D.Ridge

3D.Glass

Powered by Steel

Glass Frame

3 Radius Sidecut

Full Sidewall

Base: P-Tex 2100

3D Full SensorWoodCore

Taliowanie :128-80-111mm   dla 177cm

3D Radius Sidecut sprawia, że narta jest wstanie wykonywać bardzo szybkie skręty jednocześnie zachowując stabilność przy długich łukach.

R24/R15/R21m  dla  177cm

Narty z wiązaniami MARKER LOWRIDE 13 FR WALK GRIP 13,0 skala 4-13 DIN, montowane do fabrycznej płyty  w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Narty w praktycznie  super  stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 9-9,5 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.Narty Volkl Deacon 80 2020

  • Kod produktu: Narty Volkl Deacon 80 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.500,00 zł
  • 1.499,00 zł


Dostępne opcje