Volkl Racetiger GS Master   model 2021/22
z wiązaniami Marker X-Comp 16,0 + Race  Płyta  Marker  WC PC Interface  GSSL 12MM  GW

Nowe Racetiger GS Master to bezkompromisowy pierwszy wybór dla wszystkich poszukujących maksymalnie sportowego charakteru i dynamiki. Narty wyposażone w najnowocześniejsze technologie, które Völkl aktualnie oferuje na stokach, nie pozostawiają niedomówień i otwierają zupełnie nowy rozdział w jeździe na nartach.


Dwoma głównymi czynnikami decydującymi o sukcesie są Tailored Carbon Tips i jesionowy rdzeń – to ostatnie rozwiązanie było stosowane dotychczas wyłącznie w naszej serii WC. Tailored Carbon Tips powstają w wymagającym procesie polegającym na nawlekaniu włókien karbonu na płótno w celu dokładnego zaprojektowania skrętności w strefie dziobowej. Wynikiem tego są dotychczas nieznana bezpośredniość i precyzja aktywacji dziobów oraz nowe przeżycia w obszarze gromadzenia energii już przy inicjacji skrętu.


Nagromadzona energia rozprowadzana jest po rdzeniu z pełnego jesionu na całej długości narty i aktywowana na końcu skrętu. Krótki profil Tip Rocker oraz pełnopowierzchniowy titanal, ścianki boczne na całej długości, konstrukcja szklana 3D oraz sportowa powłoka P-Tex 4505 uzupełniają tę wysoce sportową konstrukcję. Dzięki szerokości środkowej 67 mm, promieniowi 17,5 m i długości 178 cm, w połączeniu z zastosowaniem płyty zawodniczej WC narciarz uzyskuje dostęp do kombinacji narty sportowej z komercyjnym profilem.

VOLKL RACETIGER GS MASTER 2022 - IDEALNE JAK NOWE Kod producenta RACETIGER GS MASTER 173cm

Narty z wiązaniami MARKER X-COMP  16,0 RACE montowane na sztywno śrubami do  płyty  MARKER WC PC INTERFACE GSSL o wysokości 12mm z olejowym tłumnikiem drgań

skala 6-16 DIN, wielootworowy system montażu zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 115-67-98mm     R- 16,7m dla 173cm

Narty sprzedajemy z zamontowanymi wiązaniami  bez ustawień.Na życzenie  regulujemy i ustawiamy wiązania,

w tym przypadku prosimy o podanie długości skorupy buta w milimetrach oraz wagi narciarki-narciarza

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  4199ZŁ

VOLKL RACETIGER GS MASTER 2022 - IDEALNE JAK NOWE Sezon inny

Narty praktycznie w idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJĄ JAK NOWE.

Więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila. Minimalne ślady użytkowania -  drobne pojedyncze ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na  9,7 

Na narty używane udzielamy pełnej  24 miesięcznej gwarancji.

VOLKL RACETIGER GS MASTER 2022 - IDEALNE JAK NOWE Długość nart 173 cm

Narty Volkl Racetiger Gs Master 2022

  • Kod produktu: Narty Volkl Racetiger Gs Master 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.200,00 zł
  • 2.999,00 zł


Dostępne opcje