Narty  Volkl Racetiger  RC UVO  red model 2019/2020
z wiązaniami Marker vMotion 12.0 GW

Doskonałe narty na trasę, przeznaczone do jazdy średnimi i dłuższymi skrętami

Narty o bardziej uniwersalnej - łatwiejszej charakterystyce niż GS Speedwall

Nowo zaprojektowany Racetiger RC z rockerem pozwala na bardzo sportowe długie skręty zapewniając duży komfort jazdy. Ta fantastyczna kombinacja jest możliwa dzięki integracji 3D.Glass Powered by Steel oraz nowych bocznych elementów z dopasowaną geometrią dziobu i piętki, zwieńczonych UVO 3D. UVO powoduje znaczne tłumienie drgań narty. Konstrukcja 3D.Glass zawiera warstwy z włókna szklanego biegnące trójwymiarowo nad nartą zamiast zwykłych tylko poziomych pasów. Pozwala to na większy pop i bardziej zwinną zmianę krawędzi i przyczepność. Wiązanie vMotion3 z opcją Grip Walk zapewnia przeniesienie całej mocy z buta na nartę.

Dzięki nowej konstrukcji narty stały się bardzo stabilne bez utraty swojej dynamiki. Dzięki wytłumieniu drgań w zakresie 360° odnosi się wrażenie, że narty wręcz kleją się do śniegu.

Można na nich jeździć cały dzień nie męcząc się. Dzięki PERFECT SETUP – idealnej kompozycji wszystkich parametrów nart otrzymujemy sprzęt, na którym zawsze możemy polegać.

Technologie:

Umiejętności profesjonalne

Teren 100% on Piste

Rdzeń Full Sensor Woodcore

Profil Tip Rocker

UVO 3D , 3D Glass

Powered by Steel

Taliowanie :119-71-100mm R- 16,6m dla 175cm

Narty z wiązaniami MARKER vMotion 12,0 GRIP WALK skala 4-12 DIN, montowane do fabrycznej płyty  w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Narty w super  stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe , grubość krawędzi - 1,9-2,0 mm grubości, a więc praktycznie zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty pomimo ,że używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.
Narty Volkl Racetiger Rc Uvo red 2020

  • Kod produktu: Narty Volkl Racetiger Rc Uvo red 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.200,00 zł
  • 1.149,00 zł


Dostępne opcje