Narty Volkl Racetiger SC UVO Yellow  model 2023
z wiązaniami Marker vMotion 12.0 GW


Racetiger SC Yellow 2023 to narty mające w swoim kodzie DNA przeznaczenie do wykonywania krótkich i ciętych skrętów. Są bardzo zwrotne i dynamiczne.

Odwdzięczą się posłusznymi manewrami i doskonałą reakcją. Umożliwiają bowiem błyskawiczne przejście z krawędzi na krawędź!

Narty o bardziej uniwersalnej - łatwiejszej charakterystyce niż SL Speedwall

Nowo zaprojektowany Racetiger SC UVO z rockerem pozwala na bardzo sportowe krótkie i średnie  skręty zapewniając duży komfort jazdy. Ta fantastyczna kombinacja jest możliwa dzięki integracji 3D.Glass Powered by Steel oraz nowych bocznych elementów z dopasowaną geometrią dziobu i piętki, zwieńczonych UVO 3D.

UVO powoduje znaczne tłumienie drgań narty. Konstrukcja 3D.Glass zawiera warstwy z włókna szklanego biegnące trójwymiarowo nad nartą zamiast zwykłych tylko poziomych pasów. Pozwala to na większy pop i bardziej zwinną zmianę krawędzi i przyczepność. Wiązanie vMotion3 z opcją GripWalk zapewnia przeniesienie całej mocy z buta na nartę.

Dzięki nowej konstrukcji narty stały się bardzo stabilne bez utraty swojej dynamiki. Dzięki wytłumieniu drgań w zakresie 360° odnosi się wrażenie, że narty wręcz kleją się do śniegu.

Można na nich jeździć cały dzień nie męcząc się. Dzięki PERFECT SETUP – idealnej kompozycji wszystkich parametrów nart otrzymujemy sprzęt, na którym zawsze możemy polegać.

TECHNOLOGIE

Umiejętności profesjonalne

Teren 100% on Piste

Rdzeń Full Sensor Woodcore

Profil Tip Rocker

Technologie

UVO 3D , 3D Glass

Powered by Steel

Taliowanie :123-70-103mm R- 11,3m dla 155cm

Narty z wiązaniami MARKER vMOTION 12,0 GRIP WALK, skala 4-12DIN montowane do fabrycznej płyty  w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

VOLKL RACETIGER SC UVO 2023 + M12 /155/ - IDEALNE Kod producenta Racetiger SC 155cm

Narty praktycznie w  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego

Ślizgi również w idealnym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień.W skali do 10 - narty oceniam na 9,5-9,8 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

Narty Volkl Racetiger Sc Uvo 2023

  • Kod produktu: Narty Volkl Racetiger Sc Uvo 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.800,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje