Narty skiturowe Volkl Rise Up  82  2023
z wiazaniami  Marker Kingpin 10 Demo
i orygialnymi fokami  Volkl KOHALA  


Narty skiturowe Volkl Rise Up 82 Flat to model, który wykorzystuje geometrię 3D Radius zapewniającą trzy promienie skrętu, co pozwala na łatwiejsze inicjowanie skrętów i stabilne prowadzenie narty. System Smart Skin Clip to błyskawiczne i intuicyjne zakładanie dedykowanych fok.


Marka Volkl od lat jest wiodącym producentem nart. Tworząc model  Volkl Rise Up 82 Flat skupiono się na wszechstronności modelu. Dzięki temu powstała narta dla początkujących i średniozaawansowanych skiturowców, która jest lekka, dobrze prowadzi się w krótkim i dynamicznym skręcie, a do tego poza trasą zapewnia stabilną jazdę.


Narty skiturowe Volkl Rise Up 82 Flat to model wykonany wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Za ich sprężystość, wytrzymałość i niską wagę odpowiada drewniany rdzeń Hybrid Multilayer Woodcore. W okolicy wiązań wykorzystano w nim drewno bukowe, w pozostałych połączono topolę, aby maksymalnie zredukować wagę konstrukcji bez utraty sztywności. Narty wykorzystują geometrię 3D Radius. To rozwiązanie, które sprawia, że narta posiada trzy promienie skrętu, pozwalając niejako na dostosowywanie się do warunków i stylu jazdy użytkownika, zapewnia więc maksymalną wszechstronność i stabilność podczas pokonywania kolejnych zjazdów. Narty posiadają full sidewall, który chroni nartę przed uszkodzeniem i pozwala na szybką i agresywną jazdę na krawędziach.


Narty skiturowe Volkl Rise Up 82 Flat posiadają profil Tip Rocker odpowiadający za zwinności narty i szybką inicjację skrętu, którą docenisz w najbardziej wąskich i technicznych odcinkach zjazdów. Długa aktywna krawędź pozwoli na zachowanie stabilności i pewności zarówno w krótkim jak i długim skręcie bez względu na warunki śniegowe. Nowy system mocowania fok Smart Skin Clip pozwala na błyskawiczne i intuicyjne zakładanie dedykowanych fok zarówno od dziobów jak i piętek nart. Model został wyposażony w spiekany ślizg P-Tex 2100, który jest niezwykle trwały i posiada niski współczynnik tarcia.


Narty Volkl Rise Up 82 Flat - najważniejsze cechy:

Ultralekka konstrukcja o wszechstronnej charakterystyce;

Rdzeń Hybrid Multilayer Woodcore wykonany z drewna buku i topoli;

W zależności od strefy poszczególne rodzaje drewna wpływają na właściwości nart;

Geometria 3D Radius polegającą na nadanie nartom trzech różnych promieni skrętu zapewnia im wszechstronny charakter;

Full sidewall chroni nartę przed uszkodzeniami mechanicznymi i pozwala na szybką i agresywną jazdę na krawędziach;

Wykorzystany w konstrukcji spiekany ślizg P-Tex 2100 jest trwały i posiada niski współczynnik tarcia;

Profil Tip Rocker pozwala na zwrotność i szybką inicjację skrętu;

Długa aktywna krawędź pozwala na zachowanie stabilności i pewności w skręcie;

System mocowania fok Smart Skin Clip odpowiada za szybkie i intuicyjne zakładanie dedykowanych fok.

Taliowanie: 125- 82- 105 mm

Promień skrętu : 17m dla 177cm

Wiązania zjazdowe Marker Kingpin 10 Demo

Bardzo wygodne, zarówno podczas chodzenia jak i zakładania, które dzięki regulowanym elementom jest bardzo łatwe.

Szeroki rozstaw śrub, sześć twardych sprężyn na czubku i XXL Power Transmitter zapewniają wyjątkowy transfer energii.

Pionowe podpory w zakresie od 0° do 13° i piętka KINGPIN z certyfikatem DIN/ISO zapewniają nieporównywalnie wyższe parametry bezpieczeństwa dla tego typu wiązania.

Wiązanie KINGPIN 10 DEMO ma te same parametry co wiązania KINGPIN 10, ale dodatkowo łatwo regulowany system wielkości – naprawdę nowa era w pożyczaniu nart touringowych.

Zakres regulacji do skorupy buta to: 265-356mm SKALA: 5-10 DIN

FOKI DEDYKOWANE DO NART TO VOELKL KOHLA

Nie ma znaczenia, czy jesteś na stoku, czy w otwartym terenie. Z fokami KOHLA VERTICAL Mixmohair możesz połączyć oba tereny, ponieważ są naprawdę wszechstronne. Typ Mixmohair oznacza, że foki posiadają domieszkę nylonu, dzięki czemu są bardzo trwałe i bardzo wytrzymałe. Między innymi dobrze trzymają na śniegu bez ślizgania się, a dzięki nowej technologii klejenia Smart Glue doskonale trzymają się na nartach. Jednocześnie można je łatwo odkleić od nart. Krótko mówiąc, pokonywanie tysięcy metrów z tymi fokami jest nieco przyjemniejsze.

Narty praktycznie w  super stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień.

FOKI NOWE NIGDY NIE ZAKŁADANE NA NARTY

W skali do 10 - narty oceniam na 9- 9,5 !!

Na narty udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  TO PONAD 5000ZŁ

NARTY OKOŁO 2000ZŁ + WIĄZANIA 2000ZŁ + FOKI 600ZŁ

TERAZ W OKAZYJNEJ CENIE 2599ZŁ ZA CAŁY ZESTAW

Narty Volkl Rise Up 82 2023

  • Kod produktu: Narty Volkl Rise Up 82 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 6.000,00 zł
  • 2.999,00 zł


Dostępne opcje