Narty Skitourowe  Volkl VTA 80  z wiązaniami Marker Kingpin10.0
W komplecie nowe foki
model 2019/20

VTA 80 to propozycja z oferty marki Volkl przeznaczona do skitouringu. Model ten wyróżnia się niską wagą (1150 g dla rozmiaru 163 cm), która znacznie ułatwia podchodzenie, a także konstrukcją, która w czasie zjazdu zachowuje się dokładnie tak, jak klasyczne narty zjazdowe. Drewniany rdzeń składa się z wielu warstw strategicznie rozmieszczonego drewna z buku, topoli i paulowni. Pod stopą i w tyłach nart znajduje się tradycyjny camber, który gwarantuje stabilność w prowadzeniu i pełną kontrolę, zaś lekko uniesiony dziób odpowiada za łatwą inicjację skrętów nawet przy niskich prędkościach. W nartach zastosowany został system mocowania fok Skin Pin, który zapewnia bezpieczeństwo, wygodę i szybkość. Model doskonały dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania.

Technologie:

TOURLITE WOODCORE

Rdzeń drewniany zaprojektowany specjalnie z myślą o skitouringu i możliwie najniższej wadze konstrukcji. Połączenie topoli i paulowni w zewnętrznej części z drewnem bukowym pod wiązaniem.

VTA SUPERLITE OUTLINE

Jeszcze większa oszczędność wagi dzięki specyficznemu projektowi nart z serii VTA.

SKIN PIN

Połączenie fok do nart gwarantujące bezpieczeństwo i pełne dopasowanie.

BASE P-TEX 2100

Odporny na ścieranie ślizg spiekany, który zapewnia dużą trwałość i niskie tarcie.

Taliowanie :118-80-100mm     R-18,3m dla 170cm

Do nart  z wiązaniami dodajemy do kompletu oryginalne foki  firmy Colltex  100% mohair  rekomendowane przez producenta nart Volkla.

Foki są odpowiedniej długości do danej pary nart i są całkowicie nowe .

Cena katalogowa tego modelu fok to około. 600zł

Narty w  super  stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Cena katalogowa za cały zestaw w sezonie  :  narty + wiązania+ foki to około 3500zł

Narty Volkl VTA 80 + nowe foki

  • Kod produktu: Narty Volkl VTA 80 + nowe foki
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.500,00 zł
  • 1.799,00 zł


Dostępne opcje