Nordica Doberman Spitfire Ti X model 2019
Z wiązaniami Marker TP2 11.0 GW

Nordica Dobermann Spitfire Ti X to bardzo uniwersalne narty o sportowym charakterze, dedykowane średniozaawanowanym narciarzom. Narty o solidnej budowie uwzgledniającej nowoczesne  technologie, żeby zapewnić Ci doskonałą zabawę. Wyposażone w slalomowy czubek i talię GS

Spitfire błyskawicznie przechodzi ze skrętu w skręt i znakomicie utrzymuje wysoką prędkość w długim łuku. Jeden przejazd i nigdy nie obejrzysz się za siebie

Technologie:  ENERGY TI

Lekka konstrukcja sidewall wykorzystuje dwie w pełni drewniane podłużnice i arkusz Titinalu dla maksymalnej wydajności, stabilności i odporności na wykręcanie w różnych warunkach.

MODERATE RACE PROFILE

Zmodernizowany tip profilu nart w największym stopniu ułatwia inicjację skrętu przez zaangażowanie taliowania w początkowych fazie. Wzór SL na czubku oraz wzór GS na końcu narty, pozwala wykonywanie ruchów w szerokim zakresie, od szybkich i ostrych, aż po długie łagodne łuki rozciągające się od krawędzi do krawędzi stoku. Nie ma znaczenia łuk Twojego skrętu, ta technologia sprawi, że będzie to jeszcze bardziej przyjemne!

Narty z wiązaniami Marker TP2 11 GW skala 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 119-71-99mm  R- 13,5m dla 156cm

NORDICA SPITFIRE TI X 2019 /156/ - STAN DOBRY PLUS Marka Nordica

Narty w stanie technicznym i wizualnym oceniam na dobry plus. Normalne  ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia  na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie dość grube i równe - 1,6-1,7 mm grubości więc 10-15%  zużycia technicznego. Fabryczna grubość około 2mm. Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień.

W skali do 10 - narty oceniam na7,5 !!Narty Nordica Spitfire TI X 2019

  • Kod produktu: Narty Nordica Spitfire TI X 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.000,00 zł
  • 699,00 zł


Dostępne opcje