• Narty Nordica Dobermann GSR RB  FDT 2019 175 cm

Narty Nordica Dobermann  GSR RB FDT model 2019
Wiązanie Marker X-Cell 14 FDT

Zawodnicze narty zjazdowe do slalomu giganta. Dobermann GSR RB  to twarde narty dla wydajnych narciarzy przeznaczone na przygotowane stoki do szybkiej jazdy długimi skrętami.

Narty zbudowane w oparciu o trzy lata badań i testów na śniegu są bardziej płynne w łuku, gładsze i szybsze dzięki wielu nowym technologiom.

Posiadają nową płytkę power recoil, która pozwala nartom naturalnie się zginać, zapewniając w ten sposób żywszą jazdę.

Wszystkie narty w linii są wzorowane na naszych nartach wyścigowych world cup, ale linia Dobermann została zbudowana, aby dominować w rekreacyjnych ligach wyścigowych z poziomem doskonałości, której nie może pokonać żadna inna narta.

Jeśli jesteś byłym zawodnikiem, instruktorem lub po prostu ambitnym narciarzem, który lubi długie skręty to Dobermann GSR RB będzie idealnym wyborem. GSR RB to odwzorowanie narty z pucharu świata ale o nieco łagodniejszym charakterze z wąska talia 69 mm, dzięki czemu narta jest niezwykle dynamiczna i szybka w przejściu ze skrętu w skręt.

Całość połączona z płytą Power Recoil i wiązaniem Marker X-CELL pozwala nartom naturalnie się zginać w skręcie, aby uzyskać jeszcze płynniejszą i żwawą jazdę.

Narty z wiązaniami Marker X-Cell 14 FDT w skali 4-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Opis techniczny:

Din: 4-14 FDT

Lenght: 175 cm

Taliowanie: 114-69-97mm

Radius: 17,5m

Plate: RECOIL POWER PLATE

Construction: ENERGY 2 TI

Rocker: FULL CAMBER

Core + Key Materials: PERFORMANCE WOOD + METAL + SIDEWALL + CARBON

Narty w plus dobrym stanie technicznym i wizualnym. Normalne  ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe  ok. 1,6-1,7 mm grubości, a więc praktycznie średnie zużycie techniczne. Nowe krawędzie w Dobermannach mają ok 2 mm.Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień.

Narty po pełnym serwisie przygotowane do sezonu. W skali do 10 ocena nart  na 8,5 !!

Na narty używane udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.


Narty Nordica Dobermann GSR RB FDT 2019 175 cm

  • Kod produktu: Narty Nordica Dobermann GSR RB FDT 2019 175 cm
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.000,00 zł
  • 1.199,00 zł


Dostępne opcje