Narty Nordica Dobermann SLR RB FDT model 2019
Wiązanie Marker X-Cell 14 FDT

Zawodnicze narty zjazdowe do slalomu specjalnego. Nordica Dobermann gsr rb fdt to twarde narty dla wydajnych narciarzy przeznaczone na przygotowane stoki do szybkiej jazdy długimi skrętami.

Narty zbudowane w oparciu o trzy lata badań i testów na śniegu są bardziej płynne w łuku, gładsze i szybsze dzięki wielu nowym technologiom.

Posiadają nową płytkę power recoil, która pozwala nartom naturalnie się zginać, zapewniając w ten sposób żywszą jazdę.

Wszystkie narty w linii są wzorowane na naszych nartach wyścigowych world cup, ale linia Dobermann została zbudowana, aby dominować w rekreacyjnych ligach wyścigowych z poziomem doskonałości, której nie może pokonać żadna inna narta.

Jeśli jesteś byłym zawodnikiem, instruktorem lub po prostu ambitnym narciarzem, który lubi długie skręty to Dobermann SLR RB będzie idealnym wyborem. SLR RB to odwzorowanie narty z pucharu świata ale o nieco łagodniejszym charakterze z wąska talia 69 mm, dzięki czemu narta jest niezwykle dynamiczna i szybka w przejściu ze skrętu w skręt.

Całość połączona z płytą Power Recoil i wiązaniem Marker X-CELL  pozwala nartom naturalnie się zginać w skręcie, aby uzyskać jeszcze płynniejszą i żwawą jazdę.

Narty z wiązaniami Marker X-Cell 14 FDT w skali 4-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Opis techniczny:

Din: 4-14 TCXo

Lenght: 170 cm

Taliowanie: 120-69-104mm

Radius: 13,0m

Plate: RECOIL POWER PLATE

Construction: ENERGY 2 TI

Rocker: FULL CAMBER

Core + Key Materials: PERFORMANCE WOOD + METAL + SIDEWALL + CARBON

Narty w stanie technicznym i wizualnym oceniam na dobry plus.Normalne  ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia  na szacie graficznej nart. Krawędzie średnio grube - 1,3-1,4 mm grubości, a więc 25-30%  zużycia technicznego. Fabryczna grubość około 2 mm. Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Narty po serwisie przygotowane do jazdy.

W skali do 10 ocena nart na  7,5!

Więcej na:zdjęcia nart nordica dobermann slr rb fdt 2019 165 cm


Narty Nordica Dobermann SLR RB FDT 2019 165 cm

  • Kod produktu: Narty Nordica Dobermann SLR RB FDT 2019 165 cm
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.000,00 zł
  • 1.099,00 zł


Dostępne opcje