Narty Nordica Dobermann Spitfire Pro model
Wiązanie Marker Tpx 12 Fdt

Spitfire Pro to narty, które mają w genach sportowy charakter i gwarantują  świetną jazdę. Podobnie jak Spitfire RB, narta jest zbudowana z drewnianego rdzenia i dwóch warstw metalu, dzięki czemu jest szybka i bardzo zwinna.

Ponadwymiarowy kształt Spitfire Pro to dzioby narty jak w nartach SL które umożliwiają szybką i łatwą inicjację skrętu, a talia i piętki nart zakończone jak w nartach GS co umożliwiają płynne i mocne przejścia od długich do krótkich skrętów. Nowa płytka Power Recoil zapewnia większą twardość pod butem oraz poprawia stabilność.

Wiązania  Marker TPX 12 FDT  w skali 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :122-72-102mm  R-  16m dla 174cm

Opis techniczny:

PROFIL MODERATE RACE

Zmodernizowany tip profilu nart w największym stopniu ułatwia inicjację skrętu przez zaangażowanie taliowania w początkowych fazie. Wzór SL na czubku oraz wzór GS na końcu narty, pozwala wykonywanie ruchów w szerokim zakresie, od szybkich i ostrych, aż po długie łagodne łuki rozciągające się od krawędzi do krawędzi stoku. Nie ma znaczenia łuk Twojego skrętu, ta technologia sprawi, że będzie to jeszcze bardziej przyjemne!

ENERGY 2 TITANIUM

Oferuje najwyższy poziom wydajności z pełnym rdzeniem z drewna od czubka do końca narty. Konstrukcja ta pochodzi bezpośrednio z Pucharu Świata i zapewnia najbardziej precyzyjny i płynny skręt, a także dużą szybkość dzięki maksymalnemu przenoszeniu siły na krawędź.

Narty w stanie technicznym i wizualnym oceniam na dobry plus. Normalne  ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia  na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie dość grube i równe - 1,7-1,8 mm grubości, a więc 10-15%  zużycia technicznego /fabryczna grubość krawędzi około 2 mm

Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. W skali do 10 ocena nart na 8,5!

Więcej na:zdjęcia nart nordica dobermann spitfire pro 174 cm 2019


Narty Nordica Dobermann Spitfire Pro 2019 174 cm

  • Kod produktu: Narty Nordica Dobermann Spitfire Pro 2019 174 cm
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.000,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje