Narty Nordica GT 80 Speedmachine FDT model 2019 
Wiązanie Marker X-CELL 14 FDT

Nowy GT Speedmachine 80 to narty specjalnie zaprojektowane dla zaawansowanych narciarzy, którzy szukają na stoku wszechstronności, stabilności przy zachowaniu sportowego charakteru. 

W nartach zastosowano Energy 2 Titanium Torsion Bridge. To właśnie dzięki tej technologii  narty są bardziej elastyczne w osi podłużnej i poprzecznej oraz minimalnie lżejsze. Mają też mało agresywne, zaokrąglone piętki oraz umiarkowany rocker z przodu. GT Speedmachine 80 EVO, pomimo szerokości, to narty jednoznacznie przeznaczone na trasy.

Na trasach sprawują się znakomicie i przede wszystkim harmonijnie. Bez względu na stan stoku: od twardego śniegu, aż po rozmiękłą popołudniową ciapę użytkownik tych desek będzie oczarowany ich zdolnością do wykonywania pięknych, czystych łuków na krawędziach.

Narty z wiązaniami Marker X-CELL 14 FDT e skali 4-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta

Opis techniczny:

Taliowanie: 130-80-110mm R-  16,5m dla 180cm

- Energy 2 Titanium Dual Torsion Bridge: Lekka, sportowa konstrukcja wykonana z użyciem drewnianego rdzenia i dwóch warstw tytanu zapewnia znakomity przekaz mocy i lekką wagę konstrukcji.

- Recoil Power Plate: Płyta pod wiązaniem zapewniająca naturalne wygięcie nart w skręcie i płynny przekaz sił sterujących na narty.

On Piste Rocker: Łagodny 10% rocker z przodu nart zwiększa łatwość inicjowania skrętów i przejścia na krawędź. Lekki 5% rocker z tyłu zwiększa kontrolę, ułatwiając wyjście ze skrętu.

- Dual Torsion Bridge: Umieszczony nad i pod rdzeniem narty tytanowy arkusz ze specyficznymi wycięciami zapewnia nartom stabilność skrętną i korzystne tłumienie wibracji podczas jazdy na twardym śniegu i lodzie. Specyficzne wycięcia wpływają także na mniejszą wagę nart.

- FDT: Grupa wiązań firmy Marker oparta na rozwiązaniach zapewniających naturalne wygięcie nart podczas jazdy oraz łatwą regulację - bez użycia specjalistycznych narzędzi - do rozmiaru butów narciarskich.

Narty  w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.Krawędzie grube 1,8 mm. Ślizgi bez ubytków i wypełnień.W skali do 10 ocena nart na 8,5!

Więcej na:zdjęcia nart nordica speedmachine gt 80 2019 dł.180 cm


Narty Nordica GT 80 Speedmachine FDT 2019 180 cm

  • Kod produktu: Narty Nordica GT 80 Speedmachine FDT 2019 180 cm
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.000,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje