Nordica Navigator 85 model 2020
z wiązaniami Marker Free 11,0 GW

Nowy wymiar narciarstwa dla mężczyzn: narty zjazdowo- freeridowe Navigator 85 z wiązaniem Free 11 FDT 90 mm, produkcji renomowanej marki Nordica. Narty należą do kolekcji All Mountain i doskonale sprawdzają się w każdych warunkach śniegowych. Co więcej, do kompletu dołączono innowacyjną płytę pod wiązanie FDT Freeride Plate.

I-Core Torsion Bridge Ti jest to rdzeń najnowszej generacji, za sprawą którego technologie oferowane przez narty All Mountain przechodzą na jeszcze wyższy level.

W nartach zaprojektowano specjalnie wycięty płat Titanalu, który jest nie tylko lekki, ale także nie traci na swojej sztywności.

Opis techniczny:

- Hex Titanium Bridge: Warstwa tytanu zaopatrzona w specjalne heksagonalne otwory, dzięki którym uzyskano optymalną sztywność konstrukcji przy jednoczesnym zredukowaniu wagi nart.

- Camrock All Mountain: Roker z przodu i z tyłu nart zapewnia znakomite noszenie w kopnym śniegu i wydajność we wszystkich warunkach jakie spotkamy na trasie, a także okazjonalne wypady poza trasę. Łatwe rozpoczęcie skrętu i kontolę nad nartami, a w przypadku złej pogody bezproblemową jazda w miękkim śniegu na trasie.

Narty Nordica znakomicie sprawdzają się w każdych warunkach śniegowych, zaś ich profil All Mountain sprawia, że stabilność podczas zjazdów jest zachowana nawet na większych prędkościach.

Narty z wiązaniami MARKER FREE 11 ,0 GRIP WALK, skala 4-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :124-85-109mm  R- 16,5m dla 179cm

NORDICA NAVIGATOR 85 2020 /179/ - STAN DOBRY+ Marka Nordica

Narty w więcej niż dobrym stanie technicznym  i wizualnym. Niewielkie ślady użytkowania -  Nieliczne drobne zarysowania na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 1,8 -1,9mm grubości -  a więc praktycznie zero zużycia technicznego. Ślizgi również w dobrym +  stanie  mają drobne ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 8,0-8,5 !! Na narty  używane udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Narty Nordica Navigator 85 2020

  • Kod produktu: Narty Nordica Navigator 85 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.300,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje