Rossignol React R8 Ti model 2020
z wiązanaimi Look NX 12 Konnect


NOWOŚĆ  2020 !!! REACT R8 TI są zaprojektowane dla mężczyzn o bardzo dobrych umiejętnościach narciarskich i chcących posiadać niepowtarzalny sprzęt.

React R8 TI to  narty z drewnianym rdzeniem Poplar Wood Core, które wraz z tytanowym wzmocnieniem zapewniają elastyczność, stabilność i dobre trzymanie krawędzi, jednocześnie utrzymując niską wagę.

Nadają się głównie do jazdy po przygotowanych trasach, ale jednocześnie są uniwersalne i sprawdzą się w rozmaitych warunkach, nawet ekstremalnych. Ta narta naszpikowana technologiami, gwarantuje zarówno perfekcyjne trzymanie, świetnie prowadzenie na stokach. Dzięki technologii LCT zapewni nartom perfekcyjną i wręcz gładką stabilność oraz dynamiczną kontrolę linii zjazdu.

Opis techniczny:

FLEX TIP sprawia, że narty, od dziobów po piętki mają odpowiednią sztywność, świetnie inicjują skręty i lekko wychodzą z łuków. Narty dobrze przewodzą siły i dostarczają z jazdy ogromnej frajdy

Technologia LCT została opracowana z myślą o wyścigach. Centralna szyna zintegrowana na całej długości narty eliminuje pewne przeciwdziałanie zgięcia nart, aby zapewnić stabilność i dynamiczną kontrolę.

OVERSIZED SIDECUT - kombinacja szerokiego carvingowego taliowania z większą szerokością pod butem - daje mocne trzymanie, łatwiejszą inicjację skrętów, chwyt i moc na całej długości narty, szybsze odblokowanie krawędzi konstrukcja sidewall wzmocniona titanalową wstawką

system konect - wiązania są kompatybilne także z podeszwami do chodzenia

Narty z wiązaniami Look NX 12 Konect skala 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 123-74-109mm   R- 14,0m dla 168cm

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym, jak nowe! Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień.

W skali do 10 - narty oceniam na 9,8 !! Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.Narty Rossignol React R8 Ti 2020

  • Kod produktu: Narty Rossignol React R8 Ti 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.000,00 zł
  • 1.199,00 zł


Dostępne opcje