Narty  Volkl Deacn  74  Pro  Black model 2020

z wiązaniami Marker X-Cell 16,0

Deacon 74 PRO na nowo definiuje sposób, w jaki doświadczasz stoków. Ta narta łączy w sobie niezwykle konkurencyjną i ciekawą koncepcje co pozwala na jazdę na długich zakrętach z maksymalną prędkością i kreatywnością. Same narty są takie same jak w modelu Deacon 74 (3D.Glass, Speedwall Multilayer, Extended Tip&Tail Rocker, ślizg P-Tex 4504, titanal, sidewall, tłumik UVO 3D). Ale do wersji PRO  Völkl zamontował już fabrycznie zawodniczą płytę Marker World Cup, do której dokręcamy zawodnicze wiązania Marker Race X-Cell. Druga różnica to sportowy tunning krawędzi.

Wersja Deacon 74 PRO ma fabryczne wykończenie krawędzi, takie jak w zawodniczych nartach Völkl - podniesienie 0,8° od spodu i 87,6° kąt boczny. Zawodnicza płyta bardziej usztywnia narty w strefie środkowej. Dociśnięcie krawędzi wymaga użycia większej siły, ale jak już to zrobimy odwdzięczy się nam niesamowitą mocą. Sportowy tunnig kątów powoduje, że narty szybciej i przy mniejszym wychyleniu wchodzą na krawędź. Stworzone do szybkiej jazdy, ale tylko wtedy kiedy sam chcesz przyspieszyć. 

Duma marki Volkl - Deacon 74 PRO to wysokiej jakości narty marki Volkl dla  zaawansowanych narciarzy z szerokością 74 mm pod butem, co sprawi że przejadą one bez problemu nawet po rozjeżdżonym śniegu.

Zbudowany w technologii wielowarstwowego rdzenia Speedwall Multi Layer wzmocnionego drewnem - Woodcore dosztywnione tytanową listwą Titanium Powered, wyposażone w tłumik wstrząsów UVO i profil Tip and Tail Rocker oraz wzmocnienie ściany bocznej na całej długości Full Sidewall. Sprzęt narciarski który zapewnia 100% mocy, ale tylko wtedy, gdy potrzebujesz i chcesz. Model Pro w porównaniu do swojego narty Deacon 74 umożliwia większe osiągi dzięki zastosowaniu płyty raceowej pod wiązaniem oraz naostrzeniu krawędzi jak w nartach z grupy Racetiger.

Deski Deacon 74 PRO dedykowane są narciarzom jeżdżącym o level wyżej niż dla modelu bazowego. Zapewnia to dodatkową moc i pozwala jeździć szybciej tym, którzy chcą i pewniej, tym którzy potrafią się z taką nartą obejść.

Narty z wiązaniami Marker X-Cell 16,0 RACE montowane na sztywno śrubami do  płyty  MARKER WC PC INTERFACE GSSL o wysokości 10mm z olejowym tłumikiem drgań w skali 6-16 DIN.Wielootworowy system montażu zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Opis techniczny:

Dedykowane: Zaawansowani, Zawodowcy

Przeznaczenie: 80% Trasy przygotowane, 20% Puch

Technologie: UVO 3D, Powered by Titanium, 3D.Glass, Base: P-Tex 4504

Rdzeń: Speedwall

Wykończenie: Race Finish

Konstrukcja: Speedwall Multilayer Woodcore

Rocker: Tip & Tail Rocker

Wiązania: Race X-Cell 16

Płyta: Marker WC Plate 10 mm

Taliowanie :  125-74-104mm

Promień skrętu;  R- 16,0 m /173 cm

Narty w  super  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. Wyglądają jak nowe !!!

Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań

Krawędzie grube i równe - nominalna, fabryczna grubość krawędzi - 2,2mm grubości - zero zużycia technicznego. Ślizgi również w super idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania. W skali do 10 ocena nart na 9,9 !

Na narty udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji

Więcej na :zdjęcia nart volkl deacon 74 2020 173 cm

Narty Volkl Deacon 74 Pro black 2020

  • Kod produktu: Narty Volkl Deacon 74 Pro black 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.400,00 zł
  • 2.899,00 zł


Dostępne opcje