Narty Volkl Deacon 76 Uvo model 2020
z wiązaniami Marker rMotion2  12,0

Deacon 76 to następca modelu nart Code L. W tym roku bez zmian technologicznych tylko zmieniona szata graficzna.

Trzy nowości konstrukcyjne sprawiły, że był to absolutny hit. Nowa geometria, Extended Tip&Tail Rocker i przeprojektowany drewniany rdzeń Speedwal Multilayer z tytanalowym płaszczem został wzmocniony o nową technologię 3D.Glass, mającą jeszcze bardziej poprawić dynamikę jazdy i szybkość przekazywania impulsu na krawędzie. Kolejną nowością jest ewolucja tłumika - UVO 3D - pracuje nie w dwóch a w trzech płaszczyznach, co wnosi nową jakość tłumienia a dziób narty wręcz klei się do śniegu. Niezawodność i dobre prowadzenie w każdych warunkach zapewniają sportowe wiązania rMotion 2 z funkcją Grip Walk. Dynamika, moc, stabilność i kontrola. Deacon 74 to narta stworzona do dynamicznych, ostrych i szybkich skrętów. Zmienny promień skrętu pozwala na różnorodność stylu jakim chcemy jeździć. Dają wolność wyboru - jadą po wszystkim, tak jak chcesz.

UVO to pierwszy skuteczny tłumik drgań 360° opracowany w celu redukcji drgań nart. Nierówności terenu nieuchronnie generują wibracje nart. To znacznie zakłóca płynność jazdy i utrudnia utrzymanie krawędzi. Rewolucyjna technologia UVO przeciwdziała temu zjawisku poprzez skuteczne tłumienie wibracji pionowych, poziomych, a także wzdłużnych. Jazda staje się płynniejsza, a utrzymanie krawędzi poprawia się.

Tłumik UVO naprawdę działa, a dzioby nart wręcz kleją się do śniegu, a my mamy większe poczucie kontroli nad jazdą.

Narty z wiązaniami MARKER rMotion 2 12,0, skala 4-12 DIN montowane do fabrycznej płyty rMotion w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Opis techniczny:

Wiązania : Marker rMotion2 12.0 D Grip Walk Deacon ALU

Talia : 122x76x103mm

Promień skrętu :  19,4/181cm

Nowości : Tip Rocker, UVO 3D, rMotion2

Rdzeń : Drewniany - Speedwall MultiLayer Woodcore

Technologie : UVO 3D, 3D Glass, Multilayer Woodcore Speedwall 2.0, Powered by Titanium, XTD Tip&Tail Rocker

Narty w  super  stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.Narty Volkl Deacon 76 Uvo 2020

  • Kod produktu: Narty Volkl Deacon 76 Uvo 2020 181
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.700,00 zł
  • 1.499,00 zł


Dostępne opcje