Narty Volkl Racetiger Gs Uvo model 2018
Wiązanie Marker rMotion 12,0

Model sportowej gigantki do amatorskiej jazdy. Idealna dla zaawansowanych miłośników szybkiej jazdy dłuższymi skrętami.

Narty  Racetiger  Gs posiadają rdzeń drewniany Speedwall Multi Layer, z wyjątkowo twardym drewnem znajdującym się tuż za ścianą boczną. Dzięki systemowi wiązania Motion z technologią GripWalk i  Uvo to wszechstronna narta.

Opis techniczny:

Uvo- to pierwszy swobodnie obracający się tłumik drgań 360 °, który stosuje najnowocześniejszą technologię tłumienia drgań, aby zminimalizować zakłócające wibracje. Teren lub powierzchnia pod nartą nieuchronnie wytwarza drgania, które z kolei powodują w szczególności ruch nart we wszystkich kierunkach. To znacznie zakłóca płynność jazdy na nartach i sprawia, że ​​trudniej jest utrzymać krawędź. Rewolucyjna technologia Uvo przeciwdziała temu- tłumieniem lub redukcją drgań w kierunku poziomym i pionowym, a także wzdłuż nart. Jazda staje się płynniejsza, a uchwyt krawędziowy poprawia się.

Powered by Titanium- tytanowa konstrukcja sprawia, że ​​narta jest zwinna i dynamiczna. Zwłaszcza przyjaciele ciężkiego, szybkiego i agresywnego stylu jazdy docenią to.

Ślizg P-Tex 4500- spiekana, bardzo wysoko cząsteczkowa baza polietylenowa o wyjątkowo wysokiej gęstości. Oprócz doskonałej odporności na ścieranie i doskonałej absorpcji wosku, P-Tex 4504 jest niezwykle szybki i używany wyłącznie w naszych najlepszych modelach wyścigowych.

Taliowanie: 114_70_96 mm      R- 17,9 m  dla 170 cm

Narty z wiązaniami MARKER rMotion 12,0 w skali 4-12 DIN, montowane do fabrycznej płyty rMotion w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Narty w średnio dobrym stanie technicznym i bardzo dobrym wizualnym.

Normalne  ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań.

Krawędzie średnio grube    ok. 1,2-1,4 mm grubości, a więc praktycznie około 50-60% wartości nominalnej

Ślizgi w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Pojedyncze drobne ryski nie wymagające serwisowania. W skali do 10 ocena nart  na 7,5 !

Więcej na :zdjęcia nart volkl racetiger gs uvo 170 cm


Narty Volkl Racetiger GS UVO 2018

  • Marka: Apple
  • Kod produktu: Narty Volkl Racetiger GS UVO 2018
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.500,00 zł
  • 899,00 zł


Dostępne opcje