Volkl Racetiger Sc Uvo Yellow model 2020 
z wiązaniami Marker vMotion 12,0 Gw

Doskonałe narty na trasę, przeznaczone do jazdy średnimi i krótszymi skrętami

Model o bardziej uniwersalnej - łatwiejszej charakterystyce niż SL Speewall

Nowe Racetigery SC z Tip Rocker`em są stworzone do bardzo szybkiej jazdy i szybkich, zwinnych skrętów, lecz dalej zapewniają dużo komfortu podczas jazdy. Takie imponujące połączenie było możliwe, dzięki połączeniu technologi 3D.Glass, Powered by Steel oraz nowemu taliowaniu zgodnego z twardością narty i jej geometrii dzioba, na którym umieszczono tłumik drgań UVO 3D.

Narty Volkl Racetiger SC posiadają konstrukcję 3D.Glass, cechującą się warstwami włókna szklanego, biegnącymi trójwymiarowo wzdłuż narty, zamiast jak zazwyczaj tylko horyzontalnie. To pozwala na bardziej dynamiczne wchodzenie z krawędzi na krawędź oraz lepszą ogólną stabilność. Wiązanie vMotion12 kompatybilne z podeszwami Grip Walk zagwarantuje przekaz całej energii z buta do narty.

Dzięki nowej konstrukcji narty stały się bardzo stabilne bez utraty swojej dynamiki. Dzięki wytłumieniu drgań w zakresie 360° odnosi się wrażenie, że narty wręcz kleją się do śniegu.

Można na nich jeździć cały dzień nie męcząc się. Dzięki PERFECT SETUP – idealnej kompozycji wszystkich parametrów nart otrzymujemy sprzęt, na którym zawsze możemy polegać.

Technologie:

Umiejętności profesjonalne

Teren 100% on Piste

Rdzeń Full Sensor Woodcore

Profil Tip Rocker

Opis techniczny:

UVO 3D

3D Glass

Powered by Steel

Taliowanie :123-70-103mm     R-11,3m dla 155cm

Narty z wiązaniami Marker vMotion 12,0 Grip  Walk, skala 4-12 DIN, montowane do fabrycznej płyty  w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Narty w  super  stanie technicznym  i wizualnym. Jak nowe!!

Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań.

Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.Narty Volkl Racetiger SC Uvo 2020 + M12 Gw

  • Kod produktu: Narty Volkl Racetiger SC Uvo 2020 + M12 Gw
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.200,00 zł
  • 1.249,00 zł


Dostępne opcje