Narty Nordica Spitfire 75  FDT model 2021
wiązanie Marker TP2 10 Compact GW

Cała linia nart Spitfire jest przeznaczona dla narciarzy wymagających wysokiej wydajności na stoku. Zbudowane w oparciu o trzy lata badań i testowanie na śniegu, narty są bardziej płynne w łuku, gładsze i szybsze dzięki wielu nowym technologiom.

Wszystkie narty w linii są wzorowane na naszych nartach wyścigowych Pucharu Świata, ale każdy  Spitfire został specjalnie zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom różnorodnych umiejętności i potrzeb.

Linia Spitfire oferuje narty łatwiejsze w prowadzeniu i mnie wymagające od nart grupy RACE przez co bardziej przyjazne doskonalącym umiejętności narciarzom.

Model 75 to najniższy  z grupy modeli Spitfire. Podobnie jak inne modele z tej serii, oferują specjalny slalomowy kształt czubka i gigantowy kształt środka narty, który umożliwia różnorodne skręty, od krótkich zamkniętych do dłuższych szerokich.

Narty z wiązaniami Marker TP2 10  GW  w skali 3-10 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

NORDICA SPITFIRE 75 2021/168/ - IGŁY JAK NOWE

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE:

Konstrukcja:

Rdzeń : Composite Wood / kompozytowo-drewniany/

Profil:

On Piste Profile

równomierny nacisk na krawędź

zwiększa stabilność i ochronę krawędzi

balans i kontrola

Partial SW zapewnia maksymalną kontrolę, łatwą inicjację skrętu i spokojniejszy styl.  Narty do jazdy we wszystkich warunkach

Taliowanie: 125-75-105mm

Radius: 14,5m dla 168cm

NORDICA SPITFIRE 75 2021/168/ - IGŁY JAK NOWE Długość nart 168 cm

Narty w praktycznie  w idealnym  stanie technicznym i wizualnym - wyglądają jak nowe.

Więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila. Pojedyncze drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie fabrycznej grubości  - zero zużycia technicznego / mają ok. 2,0mm/ nigdy nie były serwisowane. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na  9,5 !!

Na  narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

CENA NOWYCH NART W SEZONIE 2199ZŁ


Narty Nordica Spitfire 75 2021

  • Kod produktu: Narty Nordica Spitfire 75 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.199,00 zł
  • 1.099,00 zł


Dostępne opcje