Nordica Dobermann Spitfire 70 Ti
Model 2023 z wiązaniem Marker tpx 12 GW

Narta potestowa.


Nordica Dobermann Spitfire 70 TI to bardzo uniwersalne narty o sportowym charakterze, dedykowane średniozaawanowanym narciarzom. Narty o solidnej budowie uwzgledniającej nowoczesne  technologie, żeby zapewnić Ci doskonałą zabawę.

Spitfire błyskawicznie przechodzi ze skrętu w skręt i znakomicie utrzymuje wysoką prędkość w długim łuku. Jeden przejazd i nigdy nie obejrzysz się za siebie

Podobnie jak wszystkie modele z rodziny Spitfire, 70 TI to narty carvingowe o wysokich osiągach, stworzone dla miłośników jazdy na nartach. Ale ponieważ jest zbudowany z drewnianego rdzenia i tylko jednego arkusza TITANALU, nie jest tak wymagający, co czyni go idealnym dla mniej agresywnych narciarzy.

Ponadgabarytowy kształt czubka narty o charakterystyce SL /slalomowej/ pozwala na szybkie i łatwe inicjowanie skrętu, podczas gdy talia i ogon mają budowę zbliżoną do modeli gigantowych GS co umożliwia wszystko, od dużych skrętów po szybkie łuki o krótkim promieniu.

A nowa płyta Recoil Power Plate zapewnia płynny flex i dodatkową stabilność. Jeśli szukasz wszechstronnych nart carvingowych, które są zabawne i łatwe w skręcaniu, Spitfire Ti jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.


Całość połączona z płytą Power Recoil i wiązaniem Marker TPX 12  pozwala nartom naturalnie się zginać w skręcie, aby uzyskać jeszcze płynniejszą i żwawą jazdę.

Narty z wiązaniami Marker TPX GW  w skali 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Opis techniczny:

Taliowanie : 121-70-101mm  R-15,5m dla 175cm

 Kod producenta SPITFIRE 70 TI 175CM

Płyta: FDT Recoil Power

Konstrukcja: ENERGY TI

Din: 4 - 12 TC

Rocker: FULL CAMBER

Rdzeń / Materiały: Performance Wood + ściana boczna

Fabryczna podstawa Faza: 0,9°

Fabryczna faza boczna: 88°

 Rodzaj Męskie

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE. Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. W skali do 10 - narty oceniam na 9,5-9,8 !!

Na narty pomimo ,że używane( potestowe) udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJINarty Nordica Dobermann Spitfire 70 Ti 2023

  • Kod produktu: Narty Nordica Dobermann Spitfire 70 Ti 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.999,00 zł
  • 1.899,00 zł


Dostępne opcje