Narty Volkl Deacon 76 Pro model 2018/19
Wiązanie Marker X-CELL 16,0

Nowość 2018/19 Narty Deacon 76 PRO to następca narty Code L PRO, rozpoczynający tym samym całkiem nową rodzinę nart Deacon. Same narty są takie same jak w modelu Deacon 76 (3D.Glass, Speedwall Multilayer, Extended Tip&Tail Rocker, ślizg P-Tex 4504, titanal, sidewall, tłumik UVO 3D). Ale do tych nart Völkl zamontował już fabrycznie zawodniczą płytę Marker World Cup, do której dokręcamy zawodnicze wiązania Marker Race X-Cell. Druga różnica to sportowy tuning krawędzi.

Wersja Deacon 76 PRO ma fabryczne wykończenie krawędzi, takie jak w zawodniczych nartach Völkl - podniesienie 0,8° od spodu i 87,6° kąt boczny. Zawodnicza płyta bardziej usztywania narty w strefie środkowej. Dociśnięcie krawędzi wymaga użycia większej siły, ale jak już to zrobimy odwdzięczy się nam niesamowitą mocą. Sportowy tunig kątów powoduje, że narty szybciej i przy mniejszym wychyleniu wchodzą na krawędź. Stworzone do szybkiej jazdy, ale tylko wtedy kiedy sam chcesz przyspieszyć. 

Duma marki Volkl Deacon 76 PRO to wysokiej jakości narty marki Volkl dla  zaawansowanych narciarzy z szerokością 76 mm pod butem, co sprawi że przejadą one bez problemu nawet po rozjeżdżonym śniegu.

Zbudowany w technologii wielowarstwowego rdzenia Speedwall Multi Layer wzmocnionego drewnem - Woodcore usztywnione tytanową listwą Titanium Powered, wyposażone w tłumik wstrząsów UVO i profil Tip and Tail Rocker oraz wzmocnienie ściany bocznej na całej długości Full Sidewall. Sprzęt narciarski który zapewnia 100% mocy, ale tylko wtedy, gdy potrzebujesz i chcesz. Model Pro w porównaniu do swojego narty Deacon 76 umożliwia większe osiągi dzięki zastosowaniu płyty raceowej pod wiązaniem oraz naostrzeniu krawędzi jak w nartach z grupy Racetiger.

Deski Deacon 76 Pro dedykowane są narciarzom jeżdżącym o level wyżej niż dla modelu bazowego. Zapewnia to dodatkową moc i pozwala jeździć szybciej tym, którzy chcą i pewniej, tym którzy potrafią się z taką nartą obejść.

Narty z wiązaniami Marker X-Cell 16,0 RACE montowane na sztywno śrubami do  płyty Marker WC PC Interface GSSL o wysokości 10 mm z olejowym tłumikiem drgań skala 6-16 DIN

Wielootworowy system montażu zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Opis techniczny:

Dedykowane: Zaawansowani, Zawodowcy

Przeznaczenie: 80% Trasy przygotowane, 20% Puch

Technologie: UVO 3D, Powered by Titanium, 3D.Glass, Base: P-Tex 4504

Rdzeń: Speedwall

Wykończenie: Race Finish

Konstrukcja: Speedwall Multilayer Woodcore

Rocker: Tip & Tail Rocker

Wiązania: Race X-Cell 16

Płyta: Marker WC Plate 10 mm

Taliowanie:  122-76-103mm

Promień skrętu;  R- 19,4 m  dla 181cm 

Narty w plus dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Normalne  ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań

Krawędzie grube i równe  ok. 1,7-1,8 mm grubości, a więc praktycznie nie wielkie zużycie techniczne

Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Pojedyncze drobne ryski nie wymagające serwisowania. W skali do 10 ocena nart na 8 - 8,5 !!

Na narty  używane udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Wiecej na:zdjęcia nart volkl deacon 76 pro 2019 181 cm


Narty Volkl Deacon 76 Pro 2019 181 cm

  • Kod produktu: Narty Volkl Deacon 76 Pro 2019 181 cm
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.400,00 zł
  • 1.199,00 zł


Dostępne opcje