Volkl Flair SC MODEL 2020
z wiazaniami Marker vMotion 11.0 TCX Lady

FLAIR – linia damskich nart Völkl. Dla średnio zaawansowanych Pań, poszukujących uniwersalnej narty, na wszystkie warunki mogące wystąpić na trasie.

Stabilne, łatwo się prowadzą i zapewniają bezpieczeństwo, a w efekcie końcowym radość z jazdy. Idealna propozycja dla osób, które narciarstwo traktują jako relaks i dobrą zabawę.

Model FLAIR SC to doskonałe narty na trasę, przeznaczone do jazdy krótkimi skrętami.

Nowa konstrukcja, nowy profil Tip Rocker, nowe wiązania Xmotion (lżejsze, krótsze i szerzej osadzone na narcie), poszerzona geometria, lżejszy rdzeń drewniany, Sidewall dają tym nartom i narciarzom nowe możliwości i łatwiejsze sterowanie i zwinność w kadych warunkach.

Dzięki nowej konstrukcji narty stały się bardzo stabilne bez utraty swojej dynamiki.

Rocker:

Lekko podniesiony dziób narty ułatwia inicjowanie skrętu przy małych prędkościach, co szczególnie pomaga w nauce jazdy początkującym. Tradycyjny profil narty w strefie wiązania, pozwala na dynamiczną jazdę przy pewnym trzymaniu krawędzi. Rozwiązanie dla początkujących i dobrze jeżdżących narciarzy, korzystających z przygotowanych tras.

Narty z wiązaniami MARKER XMOTION 11,0 TCX LADY skala 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

VOLKL FLAIR SC 2020 /158/ - SUPER STAN

Specyfikacja:

Taliowanie : 122x73x103

Promień skrętu odpowiednio :  13.4m dla 158 cm

Wiązania : Marker vMotion 11.0 GW TPX

Technologie : Powered by Steel, Full Power Grip

Rdzeń drewniany : Woodcore Light, Tip Rocker

Umiejętności: średniozaawansowane narciarki

VOLKL FLAIR SC 2020 /158/ - SUPER STAN Model FLAIR SC

Narty w stanie technicznym i wizualnym   bardzo dobrym. Normalne  ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia  na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - 1,7-1,8 mm grubości więc 10-15%  zużycia technicznego / fabryczna grubość to około 2mm/ Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień , drobne ryski nie wymagające serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na - 8 !!

Przedmiotem aukcji są narty w dł; 158cm

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  2199ZŁNarty Volkl Flair SC 2020

  • Kod produktu: Narty Volkl Flair SC 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.200,00 zł
  • 899,00 zł


Dostępne opcje