Narty Volkl Flair SC  model 2020  
z wiązaniami Marker vMotion 11,0 TCX Lady GW

Doskonałe narty na trasę, przeznaczone do jazdy krótkimi skrętami. Nowa konstrukcja, nowy profil Tip Rocker, nowe wiązania vMotion GW (lżejsze, krótsze i szerzej osadzone na narcie), poszerzona geometria, lżejszy rdzeń drewniany, Sidewall dają tym nartom i narciarkom nowe możliwości - łatwiejsze sterowanie i zwinność w każdych warunkach. W raz z nową konstrukcją narty stały się bardzo stabilne nie tracąc swojej dynamiki.

Lekkie, zwrotne i sprężyste, a przede wszystkim komfortowe!

Slalomowa geometria pełna dynamiki i rewelacyjnego trzymania na przygotowane trasy w kobiecym wydaniu. Flair SC to sprężysty, drewniany rdzeń Woodcore Light w konstrukcji sandwich, wzmocniony stalą i sidewallem na całej długości zapewnia narciarzom optymalną stabilność przy dużych prędkościach. Profil Tip Rocker sprawi, że wprowadzenie narty w skręt staje się dużo łatwiejsze.

Wiązania vMotion 3 z funkcją Grip Walk dodają nartom dynamiki poprzez usztywnienie w środkowej części, a co najważniejsze zapewniają stabilniejsze prowadzenie narty w trudnych, twardych i oblodzonych warunkach śniegowych.

Taliowanie :122-73-103mm     R-14,3m dla 163cm

Narty z wiązaniami MARKER vMotion 11 TCX LADY GRIP WALK  skala 3-11 DIN, montowane do fabrycznej płyty  w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta

Opis techniczny:

ROCKER - to konstrukcja, która na dobre zagościła już w budowie nart. Połączenie łatwości skrętu narty krótkiej i stabilności narty długiej to prawdziwa rewolucja w konstrukcji sprzętu narciarskiego. Jazda na nartach jeszcze nigdy nie była taką przyjemnością!

WOODCORE - wielowarstwowy drewniany rdzeń, gwarantuje harmonijny rozkład sztywności, doskonałą transmisję sił sterujących, ale również maksymalną kontrolę i komfort jazdy. Niezmienna charakterystyka drewna zapewnia nartom długą żywotność.

POWERED BYSTEEL

Warstwa stali w nartach zapewnia bardzo dobrą wytrzymałość, kontrolowaną giętkość i zwiększa płynność zjazdu w szybszych prędkościach.

ŚLIZG BASE P-TEX 2100- robiony z najlepszych materiałów. Użyty spiekany ślizg P-TEX cechuje duża absorpcja smaru, odporność na ścieranie oraz długa żywotność. To najlepsze właściwości jezdne dla ślizgów na długi czas.

FULL SIDEWALL

Bezpośredni i silny przekaz mocy z pełnej długości sidewalla.

Narty w praktycznie  super  stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.Narty Volkl Flair SC Lady 2020

  • Kod produktu: Narty Volkl Flair SC Lady 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.500,00 zł
  • 1.399,00 zł


Dostępne opcje