Narty Nordica Sentra SL 7 TI  FDT model 2019
Wiązanie Marker TP2 11 FDT

Sentra SL 7 Ti FDT od Nordica to niezwykłe narty dla kobiet. Inspirowane popularnym modelem Dobermann SLR, oferują one krótki promień oraz świetne osiągi. Te narty są skierowane głównie dla Pań szukających szybkich i precyzyjnych nart do jazdy  po twardych ubitych trasach krótszymi i średnimi skrętami

Model Sentra SL 7 Ti FDT to narty, które zapewniają niezwykłą stabilność i doskonałe trzymanie na krawędziach. Jeżeli połączymy to z eleganckim designem, to stwierdzić można, że jest to sprzęt niemal idealny.

Opis techniczny:

ENERGY 2 TITANIUM BALSA®

Konstrukcja nart Sentra SL 7 Ti FDT opiera się na wykorzystaniu w rdzeniu jednego z najszybciej rosnących drzew - balsy, która umieszczona została pomiędzy 2 warstwami Titanalu . To właśnie taka konstrukcja zapewnia stabilność nart i świetne trzymanie na krawędziach, które pozwala narciarkom osiągać coraz to lepsze wyniki na stokach.

BALSA - najlżejszy i najwydajniejszy rdzeń.

Wyprodukowany z jednego z najszybciej rosnącego drzewa na świecie -  tworzy to nasze narty lekkimi, a przy tym bezpieczne dla środowiska.

Największy stosunek siły do wagi ze wszystkich drzew. Wytrzymała i lekka konstrukcja. Aż 60% komórek wypełnionych powietrzem i 40% solidnym materiałem

Narty z wiązaniami Marker TP2 11 FDT w skali 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :119-69-103mm R-  12,5m dla 155cm

Narty w super stanie technicznym i wizualnym. Niewielkie ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie średniej grubości  1,2-1,4 mm / w nowych nartach mają ok 2mm grubości/  a więc całkiem sporo zostało do jazdy. Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Pojedyncze drobne ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 ocena nart na 7,5

Wiecej na:zdjęcia nart nordica sentra sl 7 Ti fdt 160 cm 2019

Narty Nordica Sentra Sl 7 TI FDT 2019

  • Kod produktu: Narty Nordica Sentra Sl 7 TI FDT 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.300,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje