Narty Volkl Flair SC model 2020
z wiązaniami Marker vMotion 11,0 TCX Lady

FLAIR – nowa linia damskich nart Völkl. Dla średnio zaawansowanych Pań, poszukujących uniwersalnej narty, na wszystkie warunki mogące wystąpić na trasie.

Stabilne, łatwo się prowadzą i zapewniają bezpieczeństwo, a w efekcie końcowym radość z jazdy. Idealna propozycja dla osób, które narciarstwo traktują jako relaks i dobrą zabawę.

Narty w super  stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - grubość krawędzi - 1,8-1,9mm grubości -  a więc praktycznie zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 8,5-9,0 !! Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Model FLAIR SC to doskonałe narty na trasę, przeznaczone do jazdy krótkimi skrętami.

Nowa konstrukcja, nowy profil Tip Rocker, nowe wiązania vMotion (lżejsze, krótsze i szerzej osadzone na narcie), poszerzona geometria, lżejszy rdzeń drewniany, Sidewall dają tym nartom i narciarzom nowe możliwości - łatwiejsze sterowanie i zwinność w kadych warunkach.

Dzięki nowej konstrukcji narty stały się bardzo stabilne bez utraty swojej dynamiki.

Rocker:

Lekko podniesiony dziób narty ułatwia inicjowanie skrętu przy małych prędkościach, co szczególnie pomaga w nauce jazdy początkującym. Tradycyjny profil narty w strefie wiązania, pozwala na dynamiczną jazdę przy pewnym trzymaniu krawędzi. Rozwiązanie dla początkujących i dobrze jeżdżących narciarzy, korzystających z przygotowanych tras.

Narty z wiązaniami MARKER vMotion 11,0 TCX LADY skala 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta

Taliowanie : 122-73-103mm R- 14,3m dla 163cm

Narty Volkl Flair Sc 2020

  • Kod produktu: Narty Volkl Flair Sc 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.990,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje