Volkl  Deacon 74  PRO model 2020
z wiązaniami Marker X-Cell 16,0

Deacon 74 PRO to następca narty Code S PRO, rozpoczynający tym samym całkiem nową rodzinę nart Deacon. Same narty są takie same jak w modelu Deacon 74 UVO (3D.Glass, Speedwall Multilayer, Extended Tip&Tail Rocker, ślizg P-Tex 4504, titanal, sidewall, tłumik UVO 3D). Ale do tych nart Völkl zamontował już fabrycznie zawodniczą płytę Marker World Cup, do której dokręcamy zawodnicze wiązania Marker Race X-Cell. Druga różnica to sportowy tuning krawędzi.

Wersja DEACON 74 PRO ma fabryczne wykończenie krawędzi, takie jak w zawodniczych nartach Völkl - podniesienie 0,8° od spodu i 87,6° kąt boczny. Zawodnicza płyta bardziej usztywnia narty w strefie środkowej. Dociśnięcie krawędzi wymaga użycia większej siły, ale jak już to zrobimy odwdzięczy się nam niesamowitą mocą. Sportowy tuning kątów powoduje, że narty szybciej i przy mniejszym wychyleniu wchodzą na krawędź. Stworzone do szybkiej jazdy, ale tylko wtedy kiedy sam chcesz przyspieszyć. Na tych nartach poczujesz się jak PROs!

Duma marki Volkl -  Deacon 74 PRO to wysokiej jakości narty marki Volkl dla  zaawansowanych narciarzy z szerokością 74 mm pod butem, co sprawi że przejadą one bez problemu nawet po rozjeżdżonym śniegu.

Zbudowany w technologii wielowarstwowego rdzenia Speedwall Multi Layer wzmocnionego drewnem - Woodcore , usztywnione tytanową listwą Titanium Powered, wyposażone w tłumik wstrząsów UVO i profil Tip and Tail Rocker oraz wzmocnienie ściany bocznej na całej długości Full Sidewall. Sprzęt narciarski który zapewnia 100% mocy, ale tylko wtedy, gdy potrzebujesz i chcesz. Model Pro w porównaniu do swojego narty Deacon 76 umożliwia większe osiągi dzięki zastosowaniu płyty  pod wiązaniem oraz naostrzeniu krawędzi jak w nartach z grupy Racetiger.

Deski Deacon 76 Pro dedykowane są narciarzom jeżdżącym o level wyżej niż dla modelu bazowego. Zapewnia to dodatkową moc i pozwala jeździć szybciej tym, którzy chcą i pewniej, tym którzy potrafią się z taką nartą obejść.

Narty z wiązaniami Marker X-Cell 16,0 RACE montowane na sztywno śrubami do  płyty  MARKER WC PC INTERFACE GSSL o wysokości 10mm z olejowym tłumikiem drgań, skala 6-16 DIN.

Wielootworowy system montażu zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta

Technologie:

Dedykowane: Zaawansowani, Zawodowcy

Przeznaczenie: 80% Trasy przygotowane, 20% Puch

Technologie: UVO 3D, Powered by Titanium, 3D.Glass, Base: P-Tex 4504

Rdzeń: Speedwall

Wykończenie: Race Finish

Konstrukcja: Speedwall Multilayer Woodcore

Rocker: Tip & Tail Rocker

Wiązania: Race X-Cell 16

Płyta: Marker WC Plate 10 mm

Taliowanie :  125-74-104mm

Promień skrętu;  R- 17,0 m

Narty w praktycznie  super  stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 1,8-1.9mm grubości . Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 9,0 !!

Na  narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.
Narty Volkl Deacon 74 Pro 2020

  • Kod produktu: Narty Deacon 74 Pro 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.000,00 zł
  • 1.599,00 zł


Dostępne opcje