Volkl  Deacon 74 UVO  Black  model 2020 z wiązaniami Marker r.Motion 12.0


Nowość, Deacon to następca znanej serii CODE Speedwall. Są to najbardziej zaawansowane narty race'owe na każde warunki śniegowe od Voelkl'a. Zastosowano w niej całe know-how Volkl'a stosowane w nartach typowo raceowych łącząc w niej elementy narty all-mountain. Dzięki szerszej taili narty świetnie sprawują się na trasach gorzej przygotowanych..

Duma marki Volkl -  Deacon 74 UVO to wysokiej jakości narty marki Volkl dla  zaawansowanych narciarzy z szerokością 74 mm pod butem, co sprawi że przejadą one bez problemu nawet po rozjeżdżonym śniegu.

Zbudowany w technologii wielowarstwowego rdzenia Speedwall Multi Layer wzmocnionego drewnem - Woodcore usztywnione tytanową listwą Titanium Powered, wyposażone w tłumik wstrząsów UVO i profil Tip and Tail Rocker oraz wzmocnienie ściany bocznej na całej długości Full Sidewall. Sprzęt narciarski który zapewnia 100% mocy, ale tylko wtedy, gdy potrzebujesz i chcesz.

Deski Deacon 74 PRO dedykowane są narciarzom jeżdżącym o level wyżej niż dla modelu bazowego. Zapewnia to dodatkową moc i pozwala jeździć szybciej tym, którzy chcą i pewniej, tym którzy potrafią się z taką nartą obejść.

Narty z wiązaniami Marker RMOTION 12,0 skala 4-12 DIN, szynowy  system montażu zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Opis techniczny:

UVO 3D - jeszcze lepsze tłumienie drgań jakich nie oferuje żadny inny producent, technologia potwierdzona świetnymi opiniami

Nowe, lepsze konstrukcyjnie wiązania rMotion 2,niżej osadzone oraz szersze. Super lekka drewniana konstrukcja gwarantuje najdłuższą trwałość i najlepszą sprężystość narty przez wiele lat, nie ma lepszej konstrukcyjnie na rynku slalomki. Narty w konstrukcji sandwich zapewnia lepszą dynamikę i tłumienie drgań również dzięki drewnianemu rdzeniowi. Grube, wykonane z najtwardszej stali krawędzie zapewniają bardzo dobre trzymanie oraz sterowność nawet na najbardziej oblodzonych trasach. Wiązania z pełną regulacją środka ciężkości buta na narcie. Mocne i solidne wiązania na płycie oraz bezpieczniejsze wypinanie wiązań.

Dedykowane: Zaawansowani, Zawodowcy

Przeznaczenie: 80% Trasy przygotowane, 20% Puch

Technologie: UVO 3D, Powered by Titanium, 3D.Glass, Base: P-Tex 4504

Rdzeń: Speedwall

Konstrukcja: Speedwall Multilayer Woodcore

Rocker: Tip & Tail Rocker

Taliowanie :  125-74-104mm

Promień skrętu;  R- 16,0 m /173 cmNarty Volkl Deacon 74 UVO Black 2020

  • Kod produktu: Narty Volkl Deacon 74 UVO Black 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.800,00 zł
  • 2.099,00 zł


Dostępne opcje