Volkl Deacon 74 UVO model 2020/21 wersja Black
z wiązaniami Marker rMotion 2 12.0


W linii nart Deacon występują dwa modele : DEACON 76 - łagodna gigantka o wydłużonym skręcie, oraz DEACON 74 – dla miłośników krótkiego, slalomowego skrętu. Obydwa warianty modelu 76 I 74 charakteryzują się sportowym zacięciem.

Uniwersalność nart Deacon zaskakuje wszystkich, którzy mieli możliwość na nich jeździć. Posiadają zwrotność nart krótkich połączoną ze stabilnością nart długich.

Trzy nowości konstrukcyjne sprawiły, że był to absolutny hit. Nowa geometria, Extended Tip&Tail Rocker i przeprojektowany drewniany rdzeń Speedwal Multilayer z tytanalowym płaszczem został wzmocniony o nową technologię 3D.Glass, mającą jeszcze bardziej poprawić dynamikę jazdy i szybkość przekazywania impulsu na krawędzie. Kolejną nowością jest ewolucja tłumika - UVO 3D - pracuje nie w dwóch a w trzech płaszczyznach, co wnosi nową jakość tłumienia a dziob narty wręcz klei się do śniegu. Niezawodność i dobre prowadzenie w każdych warunkach zapewniają sportowe wiązania rMotion 2 z funkcją Grip Walk. Dynamika, moc, stabilność i kontrola. Deacon 74 to narta stworzona do dynamicznych, ostrych i szybkich skrętów. Zmienny promień skrętu pozwala na różnorodność stylu jakim chcemy jeździć. Dają wolność wyboru - jadą po wszystkim, tak jak chcesz.

UVO to pierwszy skuteczny tłumik drgań 360° opracowany w celu redukcji drgań nart. Nierówności terenu nieuchronnie generują wibracje nart. To znacznie zakłóca płynność jazdy i utrudnia utrzymanie krawędzi. Rewolucyjna technologia UVO przeciwdziała temu zjawisku poprzez skuteczne tłumienie wibracji pionowych, poziomych, a także wzdłużnych. Jazda staje się płynniejsza, a utrzymanie krawędzi poprawia się.

Tłumik UVO naprawdę działa, a dzioby nart wręcz kleją się do śniegu, a my mamy większe poczucie kontroli nad jazdą.

Narty z wiązaniami MARKER rMOTION 2 12,0 skala 4-12DIN montowane do fabrycznej płyty rMOTION w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

VOLKL DEACON 74 UVO  168 - JAK NOWE Kod producenta 120171

Technologie:

Wiązania : Marker rMotion2 12.0 D Grip Walk Deacon ALU

Talia : 125x74x104mm

Promień skrętu :  17.2m/168cm

Nowości : Tip Rocker, UVO 3D, rMotion2

Rdzeń : Drewniany - Speedwall MultiLayer Woodcore

Technologie : UVO 3D, 3D Glass, Multilayer Woodcore Speedwall 2.0, Powered by Titanium, XTD Tip&Tail Rocker

Narty sprzedajemy z zamontowanymi wiązaniami  bez ustawień. Na życzenie  regulujemy i ustawiamy wiązania,

w tym przypadku prosimy o podanie długości skorupy buta w milimetrach oraz wagi narciarki-narciarza

Narty w praktycznie  w idealnym  stanie technicznym i wizualnym - wyglądają jak nowe. Pojedyncze drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie fabrycznej grubości  - zero zużycia technicznego / mają ok. 2,0mm/ nigdy nie były serwisowane. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na  9,9 !!

Na  narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.Narty Volkl Deacon 74 UVO 2021

  • Kod produktu: Narty Volkl Deacon 74 UVO 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.800,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje