Narty Nordica Navigator 85 model 2018/19

wiązanie Marker FDT 11

Narty Navigator 85 nadają się do wszystkich warunków śniegowych. Umożliwia narciarzom poznać góry jak nigdy dotąd. Dzięki swoim tradycyjnym kształtom utrzymuje się na twardym zboczu i jednocześnie łatwo jeździ w puchu.

Opis techniczny:

I-Core Torsion Bridge Ti jest to rdzeń najnowszej generacji, za sprawą którego technologie oferowane przez narty All Mountain przechodzą na jeszcze wyższy level.

W nartach zaprojektowano specjalnie wycięty płat Titanalu, który jest nie tylko lekki, ale także nie traci na swojej sztywności.

Technologie:

- Hex Titanium Bridge: Warstwa tytanu zaopatrzona w specjalne heksagonalne otwory, dzięki którym uzyskano optymalną sztywność konstrukcji przy jednoczesnym zredukowaniu wagi nart.

- Camrock All Mountain: Roker z przodu i z tyłu nart zapewnia znakomite noszenie w kopnym śniegu i wydajność we wszystkich warunkach jakie spotkamy na trasie, a także okazjonalne wypady poza trasę. Łatwe rozpoczęcie skrętu i kontolę nad nartami, a w przypadku złej pogody bezproblemową jazda w miękkim śniegu na trasie.

Narty z wiązaniami Marker FDT 11 w skali 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.Do kompletu dołączono innowacyjną płytę pod wiązanie FDT Freeride Plate.

Taliowanie 125-85-110mm R- 17,5m dla 186cm

Narty w super stanie technicznym i wizualnym. W skali do 10 ocena nart na 9,8! Ślizgi bez ubytków i wypełnień, delikatne otarcia na szacie.Krawędzie grube. Na narty udzielamy 24 miesięcznej gwarancji!

Więcej na:zdjęcia nart nordica navigator 85 dł 186 cm
Narty Nordica Navigator 85 2019

  • Kod produktu: Narty Nordica Navigator 85 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.000,00 zł
  • 1.299,00 zł


Dostępne opcje