Narty Volkl Raceetiger Gs  World Cup model 2019
Wiązanie Marker Race Xcell 16,0

Narty gigantowe fis. Wykonane w technologi Speedwall .Profil Tip Rocker ,nowa geometria, dwie warstwy Titanalu, najszybszy ślizg P-Tex 4500 i zawodnicza płyta World Cup pod wiązaniami .

Osadzenie krawędzi dodatkowo wzmocnione warstwą titanalu. W tym roku wzbogacone nowym lepszym ,pierwszym niezawodnie działającym w przestrzeni 3D tłumikiem drgań montowanym na narcie UVO- ultimate Vibration Object.

Są bardzo stabilne, precyzyjne ,łatwo inicjujące wiraże. Pewnie prowadzą się przy dużych prędkościach. Są niesłychanie dynamiczne. Narty dla elitarnego grona narciarzy dysponujących doskonałym przygotowaniem fizycznym i nienaganną techniką nie bojących się dużych prędkości.

Narty z wiązaniami Marker  16,0 w skali 6-16 DIN, montowane na sztywno do oryginalnej płyty racingowej Markera Wc Pc Interface 10 mm z unikatowym tłumikiem olejowym zdolnym do selektywnego tłumienia drgań i zwiększającym bezpieczeństwo.W płycie są fabryczne otwory do których wkręcamy wiązania w zależności od  rozmiaru buta

Taliowanie :98-65-88 mm    R > 23 m dla 178 cm

Narty w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Normalne ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie dość grube i równe ok.1,6 - 1,7 mm grubości.

W nartach komórkowych krawędzie są fabrycznie cieńsze gdyż wykonane są z twardszego stopu.

Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

Narty po serwisie przygotowane do jazdy. W skali do 10 - narty oceniam na 8,0 

Na narty używane udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Więcej na:zdjęcia nart volkl racetiger gs wc 178 cm 2019


Narty Volkl Racetiger Gs Wc 2019 178 cm

  • Kod produktu: Narty Volkl Racetiger Gs Wc 2019 178 cm
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.500,00 zł
  • 1.499,00 zł


Dostępne opcje