Nordica Dobermann  SLC  FDT model 2021
Wiązanie Marker TPX12 FDT GRIP WALK

DOBERMANN SLC, to lżejsza wersja modelu SLR. Idealny model dla narciarzy z zacięciem sportowym, ale szukających bardziej przyjaznej i stonowanej narty do całodziennej jazdy. Charakteryzuje się wysoką wydajnością, zbudowana z drewnianego rdzenia, jest lżejsza i bardziej przewidywalna dzięki czemu jest idealna dla mniej agresywnych narciarzy. Dobermann SLC dzięki zastosowaniu dziobów SL zapewnia skuteczną manewrowość, pozwala na szybkie i łatwe inicjowanie skrętu, a talia i piętki jak w GS umożliwiają wszystko od szerokich do krótkich łuków o małym promieniu. Całość jest połączona z dodającą mocy nowa płytą Power Recoil, która zapewnia gładki flex i dodatkową stabilność. Proste w regulacji wiązanie TPX12. Najlepsza pozycja jeśli szukasz wyważonej narty do carvingu, która jest wszechstronna i łatwa do skrętu.

Narty Dobermann pozwalają pracować na całej ich długości dodając mocy i przyjemności z jazdy - na nowo odkryjesz frajdę z szybkiej jazdy!

Narty z wiązaniami Marker TPX 12 FDT GW  w skali 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

NORDICA DOBERMANN SLC FDT 2021/165/ + TPX 12 GW Kod producenta 821614

Technologie:

KONSTRUKCJA ENERGY 2 CARBON- usztywniony rdzeń drewniany z carbonowymi płaszczyznami,trwała, wielowarstwowa konstrukcja, mocna i  gładka krawędź, pewna stabilność.

FDT Recoil Power Plate Pro - Zupełnie nowa płyta, która w pełni wykorzystuje potencjał nart. Inspirowana jest najlepszą płytą z Pucharu Świata - Marker Piston. Pozwala pracować nartom na całej długości dodając mocy i przyjemności z jazdy

FULL CAMBER PROFILE- równomierny nacisk na krawędź zwiększa stabilność i ochronę krawędzi, balans i kontrola.

Taliowanie: 119-69-104mm

Radius: 13m dla 165cm

NORDICA DOBERMANN SLC FDT 2021/165/ + TPX 12 GW


Narty Nordica Dobermann SLC FDT 2021

  • Kod produktu: Narty Nordica Dobermann SLC FDT 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.300,00 zł
  • 1.899,00 zł


Dostępne opcje