• Buty Nordica Dobermann GP 110

Buty Nordica Dobermann GP 110 model 2017

Bazujący na legendarnej serii Doberman, nowy - zbudowany od podstaw model Dobermann GP 110, wyposażony jest w skorupę wykonaną w technologii pojedynczego wtrysku PU o szerokości stopy 98 mm. Buty charakteryzują się łatwiejszym zakładaniem dzięki zastosowaniu miękkich stref Easy Entry i dużym komfortem dzięki wkładce Performance Fit FT. Doskonała regulacja obrotu skorupy Full Motion Pivot zapewnia bezkompromisową kontrolę nad nartami. 75 lat doświadczenia w budowie butów narciarskich i nowatorskie technologie zastosowane w serii Dobermann gwarantują niezapomniane doznania na najwyższym poziomie.

Opis techniczny:

Flex (sztywność): 110 regulowany

Tęgość: 98 mm (szczupła)

Skorupa

Technologia: Infrared

Materiał shell: Polyurethane

Materiał cuff: Polyurethane

But wewnętrzny- Performance Fit - termoformowany

Klamry- 4 aluminiowe - przykręcane

Regulacja: 4 micro, 2 macro, 2 servo lock

Rzep: 35 mm

Regulacje

Flex (sztywność): 3 pozycje

Canting: podwójny

Full Motion Pivot

waga: 2400 g / 1 but w rozmiarze 26,5 cm

Infrared - Zaawansowana technologia indywidualnego dopasowania skorupy. Po naświetleniu skorupy w podczerwieni umożliwia spersonalizowanie butów do indywidualnego kształtu stopy, zapewniając najwyższy stopień komfortu i dopasowania butów.

Tri-Fit Customizable Technology - 100% indywidualne dopasowanie botka, skorupy i komponentów dla pełnej personalizacji butów.

Full Motion Pivot - Regulacja górnej części buta w poziomie w zakresie 2mm, umożliwia optymalne i poprawne ułożenie podudzia. W efekcie lepsze wykorzystanie nart podczas dynamicznej jazdy i mniejsze ryzyko kontuzji.

BBF (Boot Fitter's Best Friends) - Odkręcane elementy umożliwiają dotarcie do trudno dostępnych rejonów buta (w rejonie śródstopia i palców), w celu indywidualnej personalizacji wewnętrznej skorupy do budowy stóp narciarza.

Easy Entry Soft Flaps - Elastyczne strefy skorupy w rejonie podbicia, ułatwiająca zakładanie i zdejmowanie butów.

Extra Gip Soles - Wymienne podeszwy butów, dostępne w wersji o podwyższonej przyczepności, ułatwiające chodzenie po śniegu.

Buty Nordica Dobermann GP 110

  • Kod produktu: Buty Nordica Dobermann GP 110
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.499,00 zł
  • 499,00 zł


Dostępne opcje