Nordica GT 80 TI   FDT  model 2019
z wiązaniami Marker TPX 12 FDT

Nowe GT 80 Ti zostało zbudowane dla zaawansowanych i ambitnych narciarzy, którzy poszukują wszechstronności w codziennej jeździe. Wybierając ten model, żadne warunki Was nie zaskoczą. 

Dzięki nowej lekkiej konstrukcji Dual Torsion Bridge, wyjątkowo szerokiej końcówce narty i zwinnemu zakończeniu nart, pokazuje także ambicje poza trasą. GT 80 Ti to idealne carvinski, które są pełne mocy i możesz na nich polegać w każdych warunkach śniegowo-terenowych.

W nartach zastosowano Energy 2 Titanium Torsion Bridge. To właśnie dzięki tej technologii  narty są bardziej elastyczne w osi podłużnej i poprzecznej oraz minimalnie lżejsze. Mają też mało agresywne, zaokrąglone piętki oraz umiarkowany rocker z przodu. GT Speedmachine 80 TI, pomimo szerokości, to narty jednoznacznie przeznaczone na trasy.

Na trasach sprawują się znakomicie i przede wszystkim harmonijnie. Bez względu na stan stoku: od twardego śniegu, aż po rozmiękłą popołudniową ciapę użytkownik tych desek będzie oczarowany ich zdolnością do wykonywania pięknych, czystych łuków na krawędziach.

Narty z wiązaniami Marker TPX 12 FDT W skali 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :128-80-108mm    R-  14,0m dla 162cm

Opis techniczny:

 Energy 2 Titanium Dual Torsion Bridge: Lekka, sportowa konstrukcja wykonana z użyciem drewnianego rdzenia i dwóch warstw tytanu zapewnia znakomity przekaz mocy i lekką wagę konstrukcji.

 Recoil Power Plate: Płyta pod wiązaniem zapewniająca naturalne wygięcie nart w skręcie i płynny przekaz sił sterujących na narty.

On Piste Rocker: Łagodny 10% rocker z przodu nart zwiększa łatwość inicjowania skrętów i przejścia na krawędź. Lekki 5% rocker z tyłu zwiększa kontrolę, ułatwiając wyjście ze skrętu.

Dual Torsion Bridge: Umieszczony nad i pod rdzeniem narty tytanowy arkusz ze specyficznymi wycięciami zapewnia nartom stabilność skrętną i korzystne tłumnienie wibracji podczas jazdy na twardym śniegu i lodzie. Specyficzne wycięcia wpływają także na mniejszą wagę nart.

FDT: Grupa wiązań firmy Marker oparta na rozwiązaniach zapewniających naturalne wygięcie nart podczas jazdy oraz łatwą regulację - bez użycia specjalistycznych narzędzi - do rozmiaru butów narciarskich.Nordica GT 80 TI FDT 2019

  • Kod produktu: Nordica GT 80 TI FDT 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.500,00 zł
  • 1.799,00 zł


Dostępne opcje