Buty Nordica GPX 16/17

Nordica  GPX 130 model 2016/17 należą do najnowszej linii, w których zastosowano konstrukcję Fit, Performance i Comfort z GPX co w rezultacie daje buty narciarskie dopasowujące się do stóp narciarza zgodnie z jego indywidualnymi potrzebami. Zastosowanie korka w bucie wewnętrznym skutkuje ich lekkością i jakością, a za zagwarantowanie komfortu cieplnego odpowiada PrimaLoft.

extra-grip soles: HIGH TRACTION DUAL DENSITY PU

szerokość (mm): 98  /26,5/

Flex: 130

liner type/style: GPX CORK FIT – PRIMALOFT®

Technologie:

FIT, PERMORMANCE AND COMFOR WITH GPX – to zupełnie nowa linia butów narciarskich firmy Nordica stworzona przez narciarzy dla narciarzy. Są to buty najwyższej jakości z możliwością dopasowania i spersonalizowania do indywidualnych stóp narciarza.

LINER WITH CORK FIT TECHNOLOGY & PRIMALOFT w butach wewnętrznych zastosowano Cork Fit Technology, co wpływa na lekkość butów jak i na ich jakość. PrimaLoft gwarantuje zachowanie komfortu cieplnego.

PU EXSTRA GRIP HEEL & TOE SOLES – zostały zastosowane takie materiały, aby zapewnić narciarkom ciepło w całe stopy i palce. Skorupa została ulepszona dzięki czemu w tych butach narciarskich możesz chodzić, a mokre podłoże nie będzie się kleiło i powodowało dyskomfortu.

BBF – BOOT FITTERS BEST FRIEND oznacza, że firma Nordica zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest dopasowanie butów narciarskich do nóg. W tym celu do tych butów narciarskich dodano CUSTOM GRID WORX i odkręcane części, sprawiając że dopasowywanie butów narciarskich z profesjonalistą ze sklepu narciarskiego SKI-PARK-u będzie czystą przyjemnością.

FULL MOTION PIVOT gwarantuje spełnienie oczekiwań narciarzy w zakresie poszukiwania wysokiej jakości butów narciarskich. Tacy narciarze potrzebują produktu, który będzie można spersonalizować i maksymalnie dopasować do indywidualnych potrzeb. Technologia Full Motion Pivot umożliwia regulację buta narciarskiego w pionie i poziomie w zakresie do 2 mm. Umożliwia to optymalne i poprawne ułożenie podudzia oraz powoduje, że w trakcie jazdy na nartach kolana nie są narażone na kontuzję. Można to podsumować w haśle: Zaawansowana technologia + niesamowity komfort.

FULL SHOCK ERASER to strategicznie umieszczona piankowa wyściółka, która chroni palce, pięty, łydki i golenie przed uderzeniem, a jednocześnie nie wpływa na obniżenie stopnia dopasowania buta narciarskiego do stopy.

Buty Nordica GPX 130

  • Kod produktu: Buty Nordica GPX 130
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.999,00 zł
  • 499,00 zł


Dostępne opcje