• Narty Nordica GT 75 R CA FDT 2019

Narty Nordica  GT 75 R CA  FDT model 2019 
z wiązaniami Marker TPC 10 FDT

Seria nart GT oferuje lekką konstrukcję nart, gwarantując zarazem uniwersalność, moc oraz optymalne trzymanie krawędzi. Zacznij z rana na zmrożonym śniegu, a skończ na popołudniowej “kaszce” na stoku. Te narty nie zawiodą Ciebie w żadnych warunkach

GT 75 stworzone są dla średnio zaawansowanych narciarzy jeżdżących rekreacyjnie, którzy chcą cieszyć się jazdą all mountain. Zapewniają płynną jazdę i nadają się na każdy teren i warunki. Technologia ENERGY FRAME CA WOOD zapewnia maksymalną kontrolę, łatwe inicjowanie skrętów. Te narty potrafią wiele wybaczyć.

Narty z wiązaniami Marker TPC 10 FDT w skali 3-10 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :124-75-104mm    R- 13,5m dla 162cm

Opis techniczny:

ENERGY FRAME CA WOOD

Budowa, która jest przeznaczona dla ludzi, którzy szukają łatwego i pewnego prowadzenia nart. Rdzeń narty wood core wykonany z dwóch drewnianych podłużnic i kilku warstw CA włókna carbonowego.Taka konstrukcja ułatwia narciarzowi pozostanie w równowadze kiedy nie czuje się pewnie w skręcie.

ON PISTE ROCKER: Łagodny 10% rocker z przodu nart zwiększa łatwość inicjowania skrętów i przejścia na krawędź. Lekki 5% rocker z tyłu zwiększa kontrolę, ułatwiając wyjście ze skrętu.

FDT: Grupa wiązań firmy Marker oparta na rozwiązaniach zapewniających naturalne wygięcie nart podczas jazdy oraz łatwą regulację - bez użycia specjalistycznych narzędzi - do rozmiaru butów narciarskich.


.Narty Nordica GT 75 R CA FDT 2019

  • Kod produktu: Narty Nordica GT 75 R CA FDT 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.499,00 zł
  • 699,00 zł


Dostępne opcje