Narty Nordica Sentra S 5 FDT model 2019
Wiązanie Marker TP2 FDT 11


Narty Sentra S 5 FDT to propozycja dla pewnych siebie narciarek, które pragną najwyższych osiągów w dziedzinie carvingu i z łatwością radzą sobie z różnymi warunkami.

Lekka konstrukcja nart z drewna balsa gwarantuje stabilną jazdę, w każdych warunkach śniegowych, a ich wyjątkowa lekkość zwiększa zwinność i wyczucie płynności jazdy.Narty Sentra S 5 to spełnienie marzeń każdej narciarki.

Opis techniczny:

ENERGY 2 TITANIUM BALSA®

Konstrukcja nart Sentra S 5 opiera się na wykorzystaniu w rdzeniu jednego z najszybciej rosnących drzew - balsy, która umieszczona została pomiędzy warstwy carbonu. To właśnie taka konstrukcja zapewnia stabilność nart i świetne trzymanie na krawędziach, które pozwala narciarkom osiągać coraz to lepsze wyniki na stokach.

Balsa - najlżejszy i najwydajniejszy rdzeń.

Wyprodukowany z jednego z najszybciej rosnącego drzewa na świecie -  tworzy to nasze narty lekkimi, a przy tym bezpieczne dla środowiska.

Największy stosunek siły do wagi ze wszystkich drzew. Wytrzymała i lekka konstrukcja aż 60% komórek wypełnionych powietrzem i 40% solidnym materiałem

Narty z wiązaniami Marker TP2 11 FDT w skali 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :119-71-99mm   R- 14,5m dla 162cm

Narty w bardzo dobrym stanie technicznym i relatywnie dobrym wizualnym. Normalne ślady użytkowania. Drobne zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań, trochę więcej zarysowań na tylnej części nart. Krawędzie grube i równe   1,7-1,8 mm grubości, a więc praktycznie nie wielkie zużycie techniczne (nowe krawędzie maja ok. 2 mm grubości). Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Pojedyncze drobne ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 ocena nart na 8.0

Więcej na:zdjęcia nart nordica sentra-s5 fdt 162 cm 2019


Narty Nordica Sentra S5 FDT 2019 162 cm

  • Kod produktu: Narty Nordica Sentra S5 FDT 2019 162 cm
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.300,00 zł
  • 899,00 zł


Dostępne opcje