• Buty Nordica Speedmachne 110 R 2019

Buty Nordica Speedmachine 110 R model 2019

Speedmachine 110 zapewnia najwyższą wydajność w górach, niezależnie od tego, co przygotuje dla Ciebie Matka Natura. Posiada w pełni konfigurowalną powłokę podczerwienią - Tri-Force i termoformowalny liner 3D Performance Antibacterial, które zapewniają wysoką wydajność i precyzję bez utraty komfortu. Ten but został zbudowany, aby wziąć na siebie wszystko, co przyniosą ośnieżone góry. Mocny, wygodny i przyjemny.

Linia Speddmachine: Buty na każdy teren, wszystkie warunki, cały dzień.

Kolekcja Speedmachine jest przeznaczona dla narciarzy, których pasja nie zna granic. Odznaczone wieloma nagrodami, buty te zbudowały swoją reputację, zapewniając wyjątkową moc i precyzję w każdym terenie i warunkach. Ich skorupa i wkładka mogą być łatwo dostosowywane do anatomii narciarza, co przekłada się na maksymalną kontrolę i wydajność. Wkładki mają izolację Primaloft, dzięki czemu zapewniają maksymalny komfort termiczny niezależnie od temperatury powietrza. Jeżeli szukasz wygodnych, lecz zarazem dopasowanych butów do całodziennej jazdy w różnych warunkach - wybierz SPEEDMACHINE.

Tri-Force Construction - Nowa ultralekka cholewka zbudowana z trzech rodzajów tworzywa, która zapewnia maksymalny komfort, wydajność i łatwość użytkowania. Nowa lekka cholewka Triax jest o 20% lżejsza od standardowego PU. Konstrukcja Tri-Force składa się z 3 elementów:

-super sztywna podeszwa i rama przekazują energię precyzyjnie i bezpośrednio na narty

-bardziej miękka skorupa i cholewka wygodnie dopasowuje się do nogi, przyjemnie otula stopę i pasuje jeszcze dokładniej

-super miękki język pozwala na swobodne zakładanie i zdejmowanie

Opis techniczny:

Szerokość (mm): 100

Twardość: Flex 110

Waga: 1990g (dla rozmiaru 26.5)

Podeszwy: Alpine High Traction soles

Wkładka: 3D Performance Fit Primaloft®

Strap: 35mm Power StrapButy Nordica Speedmachne 110 R 2019

  • Kod produktu: Buty Nordica Speedmachne 110 R 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.299,00 zł
  • 699,00 zł


Dostępne opcje