Nordica Dobermann Spitfire 76 Pro FDT model 2021
z wiązaniami Marker TPX 12 FDT

Taki sam rozwój i konstrukcja jak Dobermann Spitfire 70 Pro, z wyjątkiem nieco szerszego taliowania. Dobermann Spitfire 76 Pro poszerza gamę Spitfire, aby zaoferować jeszcze większą wszechstronność wszystkim narciarzom. Nawiązując również do koncepcji multiradius, ten nowy model jest gotowy do ujarzmienia każdego rodzaju śniegu na stoku, a dzięki szerszej o 6 mm talii gwarantuje stabilną i wydajną jazdę w mieszanych lub zniszczonych warunkach śniegowych. Idealny kompromis dla tych, którzy nie są zadowoleni tylko z wczesnych godzin porannych, ale chcą się bawić do zamknięcia wyciągów.

Narty  Nordica Spitfire 76 PRO to rewelacyjna narta do całodziennej jazdy, oferując zarówno moc jak i świetną zabawę. Konstrukcja oparta na drewnianym rdzeniu oraz wzmocnieniach zapewniając szybkość oraz energię przy wyjściu ze skrętu. Geometria dziobów inspirowana nartami slalomowymi, aby łatwiej inicjować skręt, talia oraz piętki w charakterystyce narty gigantowej pomagają w precyzyjnym i mocnym skręcie.

Aby połączyć wszystko razem, nowa płytka Power Recoil zapewnia niezwykle płynny flex, zwiększając jednocześnie moc i stabilność.

Wiązania  Marker TPX 12 FDT skala 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :126-76-106mm  R- 15m dla 168cm

Technologie:

Płyta:

FDT Recoil Power Plate Pro - Zupełnie nowa płyta, która w pełni wykorzystuje potencjał nart. Inspirowana jest najlepszą płytą z Pucharu Świata - Marker Piston. Pozwala pracować nartom na całej długości dodając mocy i przyjemności z jazdy.

Konstrukcja:

Profil Full Camber sprawia, że inicjacja łuku jest bardzo prosta i szybka. Slalomowy kształt końcówki i kształt środka narty pozwalają na szeroką gamę łuków od krótkich zamkniętych do dłuższych szerokich łuków.

Konstrukcja Energy 2 Titanium zapewnia wysoką wydajność dzięki całkowicie drewnianemu rdzeniu i 2 warstwom tytanu na całej długości nart. Ta konstrukcja została stworzona na Puchar Świata.

DYNAMIC RACE SHOVEL

Mniej agresywny dziób zapewnia równowagę i pełną kontrolę

• Łatwiejsza inicjacja skrętu

• Większa kontrola

• Wszechstronność w różnych warunkach

Narty Nordica Spitfire 76 PRO 2021

  • Kod produktu: Narty Nordica Spitfire 76 PRO 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.300,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje