Narty Rossignol Famous  2 Limited model 2018/19
Wiazanie Look Express  10,0

Narty damskie Rossignol Famous 2 Limited są zadedykowane wszystkim średnio zaawansowanym, rekreacyjnym narciarkom, które szukają modelu łatwego do prowadzenia, ale pozwalającego na rozwijanie swoich umiejętności. Lekkie, bardzo skrętne oraz charakteryzujące się piękną, kobiecą szatą graficzną - spełniają wszystkie wymogi narty damskiej.

Opis techniczny:

Jedną z najważniejszych cech modelu Rossignol Famous 2 jest konstrukcja z drewnianym rdzeniem (Light Woodcore), która odpowiada za lepszą sprężystość narty, tłumienie wibracji oraz wytrzymałość. Bardzo istotne jest to, że rdzeń został wykonany z drewna paulowni, które obniża wagę nart nawet o 15%. Dzięki temu są one lżejsze i bardziej elastyczne, a co za tym idzie – do manewrowania nartą nie potrzeba dużego nakładu sił.

Kolejną zaletą nart jest ich duża skrętność. Odpowiedzialny jest za to mały promień skrętu (12 m przy długości 156 cm) oraz Power Turn Rocker czyli delikatnie podgięte dzioby nart (o 10%). Tego typu rocker zapewnia bardzo łatwe zainicjowanie skrętu oraz jest doskonałą propozycją dla narciarek, które uczą się jeździć carvingowo. Średnia szerokość pod butem (74 mm) zapewnia lepszą kontrolę i trzymanie w skrętach.

Zewnętrzna warstwa Duracap dodatkowo wpływa na wytrzymałość nart i odporność na uszkodzenia. Matowy laminat nadaje całości eleganckiego, kobiecego charakteru i minimalizuje widoczność zarysowań, które powstają w trakcie standardowego użytkowania.

Dodatkowo szata graficzna wykonana jest w strukturze tak zwanej wężowej skóry, bardzo odporna na zarysowania.

Taliowanie :126-74-111 mm    R-12 m dla 156 cm

Narty z wiązaniami  Look Express10,0.Zakres wypięcia 3-10 DIN .Montaż i ustawienie wiązań szybkie bez użycia narzędzi.

Narty w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Niewielkie ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe   1,8-1,9 mm grubości, a więc praktycznie minimalne zużycie techniczne.

Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Pojedyncze drobne ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 ocena nart  na 8,0 - 8,5 !!

Więcej na:zdjęcia nart rossignol famouse 2 limited 156 cm


Narty Rossignol Famous 2 Limited 2019 156 cm

  • Kod produktu: Narty Rossignol Famous 2 Limited 2019 156 cm
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.500,00 zł
  • 600,00 zł


Dostępne opcje