Narty Rossignol Hero Elite SL Limited  model 2019
Wiązania Look Express 11,0

Narty dla wymagających narciarzy ale nie "wyczynowców" preferujących dynamiczną jazdę średnimi i krótszymi skrętami.

Model znacznie zmieniony w budowie w porównaniu do wersji z poprzedniego sezonu / geometrycznie  znacznie poszerzony co czyni go bardziej wszechstronnym/

Idealne narty dla tych, którzy szukają narty bardzo skrętnej i solidnej pozwalającej na perfekcyjny kontakt ze śniegiem podczas krótkich i dynamicznych skrętów.

Opis techniczny:

Konstrukcja Mini Cup Sandwich,Trop Tech oraz Power Turn Rocker dają mocną i zwinną nartę do ostrych, krótkich skrętów. Dzięki Power Turn Rocker narty szybciej inicjują skręty pozwalając na zdecydowanie agresywniejszą jazdę.

Narta z wysokim camberem na 90% jej długości. Camber to sprężystość, czucie śniegu oraz trzymanie krawędzi na ubitym śniegu. Bardzo solidna konstrukcja ze wzmocnioną warstwą wierzchnią dla większej trwałości.

Ściany boczne są ustawione pod kątem 30 ° w celu zmniejszenia bezwładności i ogólnej masy przy jednoczesnym zwiększeniu przyczepności. Power Turn Rocker łączy subtelny rocker z przodu z wysokim camberem.

Taliowanie :126-74-110mm    R-14m dla 170cm

Wiązania LOOK EXPRESS 11,0.Zakres wypięcia 3-11 DIN .

Narty w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Niewielkie ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart i troszkę więcej obtarć na wiązaniach

Krawędzie grube i równe   1,9-2,0 mm grubości a więc praktycznie minimalne zużycie techniczne

Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Pojedyncze drobne ryski nie wymagające serwisowania. W skali do 10 ocena nart  na 8,5 - 9,0 !!

Więcej na :zdjęcia nart rossignol hero elite sl limited 2019 170 cm


Narty Rossignol Hero Elite Sl Limited 2019

  • Kod produktu: Narty Rossignol Hero Elite Sl Limited 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.200,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje