Rossignol One Lf model 2020

Wielokrotnie nagradzany model One LF to najbardziej wszechstronna deska snowboardowa, która sprawdzi się w każdym terenie i w każdych okolicznościach. Technologia L.I.T.E. Specjalna konstrukcja rdzenia deski w połączeniu z taliowaniem RadCut pozwala uzyskać płynność i swobodę jazdy carvingowej oraz niezrównany poziom tłumienia wstrząsów. Dzięki temu deska oferuje precyzyjną kontrolę toru i czystą przyjemność jazdy po dowolnym terenie, bez względu na rodzaj pokrywy śnieżnej. Pofalowane krawędzie o 5 punktach kontaktowych gwarantują niezrównany poziom przyczepności do podłoża.Wyważone trzymanie krawędzi i płynne unoszenie.

Profil AmpTek All-Mountain Rocker zapewnia wyważone trzymanie krawędzi, stabilność i płynne unoszenie oraz wybacza wiele błędów na stoku.Pewne trzymanie krawędzi. Pofalowane krawędzie o 5 punktach kontaktowych (5S Serrated Edges) oferują pewniejsze trzymanie krawędzi i wrażenie płynności podczas jazdy carvingowej.

Wyjątkowo płynna jazda

Technologia L.I.T.E. Specjalna konstrukcja rdzenia zapewnia wyjątkową płynność jazdy dzięki wytłumianiu wstrząsów na całej długości deski.

Dobre wyważenie, manewrowość i przyczepność do podłoża, Dzięki zastosowaniu technologii RadCut deska wyróżnia się łatwością prowadzenia przy mniejszych prędkościach oraz dobrym trzymaniem krawędzi na całej długości podczas szybszej jazdy. Stabilność i kontrola. Kierunkowa deska all-mountain gwarantuje większy poziom kontroli i stabilności, ułatwiając płynną inicjację skrętów. Moc klasy all-mountain, wszechstronność deski freestylowej. Deska all-mountain o umiarkowanej sztywności oferuje dużą moc, a jednocześnie wybacza wiele błędów podczas jazdy freestylowej.Troska o środowisko 100% drewna wykorzystywanego do produkcji rdzeni desek snowboardowych Rossignol pochodzi z lasów zarządzanych zgodnie z zasadami zrównoważonej gospodarki leśnej.


Snowboard Rossignol One Lf 2020

  • Kod produktu: Snowboard Rossignol One Lf 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.500,00 zł
  • 1.299,00 zł


Dostępne opcje